Regionų komiteto nariai susitiko su už sveikatą ir maisto saugą atsakingu ES komisaru V. P. Andriukaičiu

2015-07-15, Pagėgių savivaldybės informacija

Europos sąjungoje Lietuva pirmauja pagal alkoholio suvartojimą - tai viena iš temų, kuriomis Europos Komisijoje įvykusiame susitikime diskutavo Lietuvoje išrinkti Regionų komiteto nariai ir už sveikatą ir maisto saugą atsakingas ES komisaras Vytenis Povilas Andriukaitis. Tarp Regionų komiteto narių buvo ir Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis.

 Susitikime kalbėta apie gąsdinančią statistiką - Lietuva pirmauja pagal alkoholio bei tabako suvartojimą, savižudybių kiekį bei mirtingumo lygį. Susitikimo metu pasikeista nuomonėmis dėl galimų veiksmų gerinant Lietuvos padėtį visuomenės sveikatos srityje, kalbėta ir kitomis temomis.


Straipsnio komentarai

Antanas2015-07-17
O kas belieka toj mūsų LietuvėlėjePrisigeri prisirūkai ir kiek viską pamiršti.Ko jie važinėjasi vieni pas kitų tie politikai ar iš neturėjimo ką veikti Liežuvį palaidyti moka ir degrai tik neturi pinigų papulti į politikų gretas. Aš nieko prieš neturiu prieš p.Andriukaitį bet.......... pasilieku prie savo nuomonės,jis kalbėti moka................,bet naudos................ Kodėl nemažiname seimūnų skaičių tegul eina tarnauti,dir bti jkelti Lietuvos ūkį, ne suolą seime trinti. Graikai gauna pensijos 1000 eurų,o mes darbininkai apie 350 ,mes kantrūs neiname į gatves,o jie dar nbežino kaip viskas bus,o jau rėkauja Komentaras patinka Komentaras nepatinka
taspats per tapati2015-07-15
iš kiauro i tušcia pilsto ir visviena taspats nieko gero iš ju tu pliatku Komentaras patinka Komentaras nepatinka