Savivaldybės vadovai sveikino Johaneso Bobrovskio gimnazijos abiturientus

2015-07-15, Pagėgių savivaldybės informacija

Liepos 10 d. Vilkyškių miestelyje sklandė šventinės nuotaikos - gražiai pasipuošę, pakiliomis nuotaikomis į Vilkyškių Šv. Onos bažnyčią atsiimti brandos atestatų rinkosi Johaneso Bobrovskio gimnazijos gimnazistai.

Su mokykla beatsisveikinantiems mokiniams eilės ir linkėjimai skambėjo iš mokyklos kolektyvo, mokytojų, tėvų lūpų. Iškilmingos dienos proga mokinius pasveikinti atvyko ir Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis bei vicemeras Sigitas Stonys. „Nesvarbu kuo būsite ateityje - profesoriais, mokytojais, statybininkais ar virėjais, visos  profesijos yra garbingos ir reikalingos. Svarbiausia visada išlikite žmonėmis. Visada žinokite, jog kad ir kas gyvenime benutiktų, jūs esate laukiami savo namuose - Pagėgių krašte“, - sakė savivaldybės meras, iš kurio rankų buvo įteikti abiturientų brandos atestatai, padėkos ir atminimo dovanos geriausiai besimokantiems mokiniams.

Sveikinimo ir padėkos žodį tarė ir mero pavaduotojas Sigitas Stonys. Pasidžiaugęs, jog mokiniai nesugalvojo mokytis kažkur kitur. Vicemeras sakė, jog tiki, kad po daugelio metų abiturientai didžiuosis baigę būtent šią - Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnaziją. Padėkomis ir atminimo dovanėlėmis mero pavaduotojas pagerbė aktyviausius jaunimo klubo „KEY“ narius.

Sveikinimo žodžius abiturientai išgirdo ir iš Pagėgių savivaldybės tarybos narių Ligitos Kazlauskienės ir Vygando Kerpės lūpų.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!