Ketvirtadienio horoskopas – liepos 16 d.

2015-07-16, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Spalvų paletė.
Fotolia nuotr. / Spalvų paletė.

Kad ir kokias spalvas šiandien turite savo paletėje, viskas priklauso nuo to, kokios nuotaikos paveikslą nutapysite. Daugiau optimizmo ir tikėjimo!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darniai plaukti pasroviui šiandien jums daug svarbiau nei ieškoti kelio link kokių nors savo tikslų. Kai ne viskas jūsų asmeninėje erdvėje (taip pat ir namuose) yra taip, kaip norisi, jums rekomenduojama mesti šalin ginklus ir niūniuoti melodiją, kuri pakylėja, gydo nuoskaudas ir padeda eiti darniu žingsniu. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Turėsite daug idėjų dėl ką tik įvykusios jaunaties ir manysite, kad jos yra pačios svarbiausios. Būsite pasiruošę galvą guldyti už kiekvieną iš jų. Be abejo, galėsite ją įgyvendinti, ypač jei šiandien drąsiai svajosite. Tačiau ne pro šalį būtų pasiklausyti ir tai, ką apie jus kalba žmonės, o gautas žinias pritaikyti savo planuose.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ieškodami kaltų ar galinčių jus išgelbėti iš situacijos, kuri jūsų netenkina, galite veltui išvaistyti gerąsias dienos energijas. Grįžkite prie savo vertybių bei visko, kas jums brangu, ir numatykite planą, kaip tai pagausinsite ar įtvirtinsite. Tačiau būkite pasiruošę užtaisyti praeityje paliktas spragas ir įveikti ilgą distanciją iki savojo tikslo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ką tik jūsų ženkle įvyko jaunatis, ir jei nuo ryto kursite didelius planus ar sudarinėsite sąrašą, kuo ketinate užsiimti nuo šiandien ar ko atsisakyti (panašiai kaip naujų metų dieną), vadinasi, dienos nešvaistote veltui. Kilus pagundai ieškoti nugaros, už kurios būtų galima pasislėpti, įsitikinkite, ar jau suaugote, ar vis dar ne.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jaunatis, naktį įvykusi Vėžio ženkle, jus gali grąžinti į regėtus sapnus, prisiminimus ar išdygti priminimu, kad kažkam kažko neatlikote. Atleidimas sau ir kitiems, savo klaidų pripažinimas ir noras paaukoti savo ambicijas dėl kitų žmonių gerovės šiandien yra ženklas, kad esate teisingame kelyje. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Likę be komandos palaikymo, lyg palikti likimo valiai ar vieni patys spręsti savo problemų ir susidoroti su darbo krūviu, neieškokite kaltų, bet ir savęs nenulinčiuokite. Matyt, kai ką turite pamatyti kitaip ar perdėlioti, kad jūsų bendražygiai eitų su jumis koja kojon. Ir šiandien duokite valią vaizduotei šia tema. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei kažkas išorėje ar jūsų viduje jus ragins daryti sprendimus dėl jūsų karjeros ar socialinio statuso, o namuose vykstantys įvykiai neramins, neskubėkite daryti drastiškų pasirinkimų. Galbūt tai, kas šiuo metu atrodo jums mažiausiai reikalinga, ateityje bus tai, be ko jūs neišsiversite. Ir atvirkščiai. O atidumas ir rūpestis kitais – be galo svarbu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Entuziazmas, kurį šiandien spinduliuosite, gali būti ne visiems suprantamas ir aktualus tik jums. Užuot ieškoję asmenų, kurie jumis patikėtų, ar laukę patvirtinimo konkrečiais faktais, stiprinkite tikėjimą ir plėskite savo erdves. Tokiu būdu ilgainiui ir likęs pasaulis patikės tuo, ką taria jūsų lūpos. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien gali prieš akis išdygti daug kelių ir nei vienos gairės, kurią vertėtų jums pasirinkti. Tokiu būdu atkreipkite dėmesį į tuos, kurie šalia, nesibodėdami išgirsti tai, kas jums nepriimtina. Kuo labiau įsitrauksite į bendras veiklas ir kuo giliau įniksite į kitų žmonių paslaptis, tuo daugiau perspektyvų atsiras ateityje. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būti atidiems tiems, kuriuos laikote savo partneriais, šiandien be galo svarbu. Keli neatsargūs žodžiai gali įžiebti ilgą ir santykius žlugdančią diskusiją, kuri dar labiau įsiliepsnotų nuo emocijų, susikaupusių praeityje, gausos. Kodėl gi neišbandžius nuoširdaus ir atviro pokalbio, kuriame nėra kaltų, vien noras stiprinti jūsų ryšius?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėti konkrečių planų darbo vietoje ar namuose jums dabar itin svarbu, tačiau ne mažiau svarbu ir ryšiai, kurie jus sieja su kolegomis. Todėl jaunaties Vėžio ženkle įkvėpti padarykite ką nors dėl geros atmosferos darbo vietoje. Tokiu būdu ir dienotvarkė išsidėlios tvarkingiau, ir jausitės geriau, ir veikla teiks daugiau pasitenkinimo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien galite iš mažos sėklytės ar mažutės idėjos pradėti auginti tai, kas vėliau jums suteiks daug džiaugsmo. Net jei šiuo metu nematyti jokios prošvaistės, net jei niekas iš bendražygių jumis netiki, jūsų negirdi ar nenori girdėti, jums sustoti nėra priežasčių. Visa kita – nereikšmingos smulkmenos, nevertos jūsų dėmesio.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?