Penktadienio horoskopas – liepos 17 d.

2015-07-17, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Kelionė jau suplanuota?
Shutterstock nuotr. / Kelionė jau suplanuota?

Kvėpuojate atostogų oru? O gal šiandien – paskutinė jų diena? Linkime išmintingai sudėlioti savo patirtis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite linkę gerokai perdėti viską, kas susiję su kūrybiškumu, vaikais, pramogomis ir kitais mažais džiaugsmais. Nėra abejonių, kad jūs turėsite visas savybes ir tinkamas sąlygas pradžiuginti kitus savo kūrybos vaisiais, iniciatyvomis ar pakilia nuotaika. Nepraleiskite progos tuo pasidalyti su savo pasauliu. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savo meilę ir dėmesį nukreipsite į namus, kuriuose bus tikinčių jumis ir jumis besižavinčių. O kai negalėsite būti su jais, laikinai šeimos narių pareigas atliks kolegos. Tiesa, jūsų ketinimams kiek dažniau bus statomi apribojimai, kuriuos sau iš kelio patrauksite būdami atidūs jums brangiems žmonėms.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien noriai megsite įvairiausių ryšių tinklą tarp tų, kurie sudaro jūsų artimą ir jaukią aplinką: kaimynai, kolegos, giminaičiai ar artimiausi bičiuliai. Būsite išradingi ir žavūs pašnekovai, žinantys kam, ką ir kaip pasakyti, kad jus išgirstų. Ir neslėpsite, kad už tai jums reikalingas pagyrimas ar kokia kita paskata.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sieksite būti ramūs ir savimi pasitikintys, bet ne kaskart jums seksis to pasiekti. Tvirčiau jaustis galėsite žinodami, jog, naudodami savo talentus ar ką nors įsigydami, sukelsite kitų asmenų susižavėjimą jumis ar jūsų pastangomis. Puikus metas įsigyti pramogoms skirtų prekių ar suorganizuoti pasilinksminimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kokį dienos toną kitiems pasiūlysite, pagal tokį ir patys turėsite gyventi. Tačiau, ar jums pavyks pasidžiaugti tuo, kuo kitus sieksite pradžiuginti? Nieko nepešite, jei kelsite sau ir kitiems didelius reikalavimus, nes tai trukdys jums atsipalaiduoti. Verčiau nusišypsokite ir nustebinkite juos savo gyvybingumu ir charizma. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši diena jums bus tiek miela ir prasminga, kiek pavyks padaryti dėl kitų ir jų buvimu šalia pasimėgauti. Tik taip išvengsite klaidžių nepasitikėjimo savimi ar abejonių kitais labirintų. Todėl, užuot darbavęsi iš peties ir laukę pagyrimo už pastangas, nukreipkite dėmesį nuo savęs į kitus. Jums seksis pakelti ūpą praradusiems viltį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums šiandien pavyks sukelti savo komandos narių ar bičiulių susidomėjimą savo pasiūlymais, idėjomis ar elgesiu. Todėl nesunkiai tapsite kokios nors grupės siela. Kad dar aukščiau kiltumėte, visur eidami pasiimkite krūvą komplimentų, gražių žodžių, nuoširdžią šypseną ir besąlygišką tikėjimą žmonių gerumu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien sieksite įsitvirtinti darbe ar atlikti tai, dėl ko kiti netektų žado. Net jei tai ir nepavyks, nesustosite pusiaukelėje, nes jus vertins ne tiek už konkrečius rezultatus, kiek už atmosferą, kurią kursite aplink save. Kai retkarčiais teks prasiirti kelią per brūzgynus, jums dera nepamiršti, kad tai daryti reiktų pakelta galva.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pasidžiaukite šia diena kuo toliau žvalgydamiesi ir kuo labiau tikėdami tiek savimi, tiek pasauliu. Kai pasidalysite su kitais savo žiniomis ir požiūriu, būsite jų gerbiami ir dar daugiau perspektyvų sau atversite. Jei būtu proga bendrauti užsienio kalba ar su toli gyvenančiais, jūsų galimybės dar labiau išaugtų. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Mažučiai išbandymai padarys šią dieną išskirtine. Tai ypač bus akivaizdu dalykuose ar įvykiuose, kuriuose svarbus jūsų artimas santykis su kitais žmonėmis. Norite harmoningai visa tai įveikti? Apsiginkluokite šypsena ir pasitikėjimu tais, nuo kurių esate šiandien emociškai ar materialiai priklausomi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena, praleista tarp jums svarbių žmonių, teiks jums prasmės pojūtį, ypač jei dažniau remsitės ne į „aš“, o į „mes“. Deja, būsite provokuojami elgtis priešingai, todėl, kuo labiau žavėsite savo partneriais, tuo labiau jumis bus pasitikima. Tokiu būdu dar įžvelgsite ir aplinkinio pasaulio žavesį, kurio nepatirtumėte būdami vieni. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums bus aktualu, kad viskas būtų atlikta nepriekaištingai, nes tikėsite, kad tik tokiu būdu jums bus atsilyginta padėka ar pagyrimais. Iš tiesų, daugiau jų nusipelnysite žaismingai ir kūrybiškai spręsdami kasdienius galvosūkius. Beje, jūsų dėmesys kolegoms šiandien reikalingas kaip oras – nepamirškite to.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?