Pirmadienio horoskopas – liepos 20 d.

2015-07-20, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Medis
„Fotolia“ nuotr. / Medis

Ką žada pirmoji savaitės diena?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Turite teisingą ir detalų planą, kaip ir ką atlikti šią vasaros dieną? Tuo atveju, nedelsiant ir kuo ryžtingiau vykdykite savo sumanymus, atidžiai atsižvelgdami į kiekvieną smulkmeną. Viską atlikę kruopščiai ir atidžiai, vakarop dar daugiau priežasčių stengtis atrasite. Ypač dėl santykių šeimoje ir namų gerovės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Per dieną su malonumu tempsite jums skirtą vežimą, kuris bus jums ir gražus, ir mielas, ir lengvas. Manančius kitaip, be vargo įtikinsite, kad jie pritartų melodijai, kurią niūniuosite. Beje, galite atvirai išsakyti viską, kas jūsų širdyje, nesvarbu kas tai – gimę jausmai, netenkinančios aplinkybės ar dar neišsipildžiusios svajonės. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Namai gali tapti šiandien mūšių scena arba vieta, kurioje galite tinkamai pasireikšti. Kuris variantas bus jūsų – rinktis jums. Tačiau kai nereikšmingos šeimos problemos bandys pasiglemžti visas jūsų jėgas, jokiu būdu nepasiduokite. Daugiau laimėsite užsiimdami veikla, kuri būtų naudinga visai jūsų šeimai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien kur kas daugiau laiko išeikvosite kalboms nei darbams, bet tai jums netrukdys žygiuoti per dieną su šypsena veide. Jums geriau nei kitiems seksis laviruoti tarp aštrių šios dienos kampų ir netgi juos tinkamai suapvalinti. Liūdinčius ar sutrikusius savo patarimais paskatinsite, parodydami jiems tinkamą kryptį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Turite nematomą jėgų šaltinį, iš kurio galite šiandien semti energiją, tačiau jį rasti nebus labai paprasta. Įnirtingiau kovosite už tai, kas jums reikalinga ir kas jums padeda jaustis įvertintiems. Jei jums pavyktų kam nors tyliai pasitarnauti ir vadovautis vidinėmis įžvalgomis atliekant konkrečius darbus, lengviau pelnytumėte tai, ko jums reikia.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jus sustabdyti šiandien bus sunku, ypač tuomet, kai šalia jūsų darbe bus jūsų komanda, o asmeniniame gyvenime – jūsų bičiuliai. Tinkamai išnaudosite jums palankias aplinkybes ir energijos visiems jūsų sumanymams užteks, jei atliksite viską tikslingai ir nešvaistysite jėgų ginčams ar nepasitenkinimui reikšti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien stengsitės, kad jūsų įdirbis ir darbo vaisiai būtų pastebėti ir paragauti. Bet jie nesirps taip greitai, kaip jūs norėsite, net jei į tai investuosite visą savo šios dienos energiją. Tačiau vos sutikę pirmąją kliūtį, nepasiduokite liūdesiui, nepasitenkinimui, nusivylimui ar norui atsiriboti nuo jūsų neįvertinančio pasaulio.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pasiimsite patį didžiausią šaukštą, kuriuo galėsite per dieną kabinti jums skirtas gėrybes. Tiesa, visų pirma pravartu gerai pasidarbuoti, nes pasyvieji ir tingieji atsidurs atstumtųjų gretose. Daug iš savęs pareikalavę, mainais gausite didesnį ir skalsesnį duonos kąsnį, kuriuo privalėsite pasidalyti su savo bendražygiais ar bičiuliais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį rytą bus sunku pripažinti sau, jog išaušo nerūpestinga diena. Darbo bus apstu, o noro jį kuo geriau ir kuo greičiau atlikti – į valias. Pasitikėjimą kitais ir ryžtą priimti tai, kas jums patinka ir kas ne, laikydami dienos gairėmis, visų savo tikslų pasieksite taip greitai, kaip jums tai šiuo metu reikalinga.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien atidumas mažiems ir iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingiems dalykams teiks jums stiprybės ir leis eiti tinkamu dienos ritmu. Tame jums laiku pagelbės antroji pusė, parodydama dėmesį, įkvėpdama ar suteikdama reikalingą palaikymą. Jums vertėtų atsilyginti tuo pačiu, užuot rengus konkurencines kovas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vieniems per dieną eiti bus nelengva, bet kitais pasitikėti bus dar sunkiau. Kaip įveiksite šitą slenkstį, tokie bus ir jūsų šios dienos rezultatai. Kai akis badys tai viena, tai kita smulkmena, neleidžianti nurimti ir atsipalaiduoti, jums vertėtų su jomis susidoroti iš eilės, nelaukiant kol ims pūsti palankūs vėjai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Norėdami įtikti kitiems asmenims griebsitės tai vienos, tai kitos veiklos. Jei nuolat blaškysitės ir ignoruosite detales, užuot jas laikę dienos statybine medžiaga, rezultatas bus apgailėtinas. Tegul jūsų dieną užpildo džiaugsmas, kad galite atlikti konkrečius dalykus, kurie džiugintų tiek jus, tiek jūsų mylimus žmones.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?