Antradienio horoskopas – liepos 21 d.

2015-07-21, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Sapnų gaudyklė
Fotolia nuotr. / Sapnų gaudyklė

Nauja diena, naujos prognozės. Kviečiame pasmalsauti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien atidžiau nei įprastai žvelgsite į kiekvieną namuose ar darbe atliekamą užduotį. Regis, namai ir viskas, kas su jais susiję, jums labiausiai rūpės. Kad ir ko imsitės, viską atliksite kruopščiai ir metodiškai nei sau, nei kitiems kritiškumo nestokodami. Beje, lengvai raišiosite nutrūkusius galus, tvarkydami šeimos finansus ar kitas bendras vertybes. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien vis rasite žmonių, kurių jums reikės vienai ar kitai temai aptarti. Tačiau veltui liežuvio neaušinsite – būsite atidūs ir pašnekovui, ir pokalbio temai, rimtai klausydamiesi kiekvieno jums ištarto žodžio. Susitikimo ar pokalbio metu kito asmens jums duotas patarimas gali padėti sprendžiant vieną uždelstą reikalą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Apie savo planus šiandien garsiai nekalbėkite, o imkite ir darykite tai, ką geriausia sugebate, net jei tam vis niekaip nerasdavote laiko savo dienotvarkėje. Tokiu būdu savo kukliais pasiekimais, pagaliau gautais pinigais ir patikimais, bet ilgai lauktais pirkiniais galiausiai pamaloninsite tuos, su kuriais kartu gyvenate. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei šiandien rasite konkrečius būdus save kaip nors save išreikšti – būtinai tuo pasinaudokie. O jei nerasite, vis tiek nesiliaukite ieškoję. Regis, šalia jūsų atsiras realios priemonės, kurios reikalingos kūrybiniams projektams įgyvendinti, vaikų auklėjimo ar laisvalaikio pramogų galvosūkiams išspręsti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Viskas vertinga, kas jums šiandien padeda patirti saugumo ir stabilumo jausmą. Laimei, tų priemonių pakankamai, ypač namuose ar su šeima susijusių, ir jūs žinosite, kaip jas panaudoti. Tik kol kas jas privalu naudoti ne ateities planams kurpti, o praeities spragoms užtaisyti. Todėl pakviesti sužaisti nelengvą žaidimą dėl geresnio rytojaus, to nesibodėkite. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galite gauti atsakymus į visus jums dabar aktualius klausimus, ypač tuos, kurių priežastys glūdi praeityje. Iš tiesų galite nemažai gero atlikti dėl savęs ir dėl kitų, ryžęsi tam, ką iki šiol dėl tam tikrų priežasčių atidėliodavote. Dar geriau eisis, jei nekelsite kitiems pernelyg didelių reikalavimų ir netaisysite visų kitų padarytų klaidų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums afišuotis nereikia, tačiau privalu viską atlikti uoliai ir iš eilės. Žinių ir reikalingų priemonių turėsite, o jas tikslingai naudodami pasieksite to, kad jūsų darbo rezultatai bus gerai matomi iš toli. Tiesa, pernelyg dosnaus atlygio už savo darbus nesitikėkite, o tik tai, ko išties esate nusipelnę. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien visur nešitės labai rimtą požiūrį ir dar rimtesnę veido išraišką, kas padės jums įveikti neįveikiama ir tai, kas ilgoką laiko tarpą niekaip neišsisprendė. Tame pasitikėjimo savimi nestokosite, kaip ir norinčių jums pasitarnauti. Itin vertinga būtų pasikliauti viskuo, kas apčiuopiama, o atsakymų ieškoti gilinantis į detales.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien išsitraukite iš anksto sudarytą šios dienos veiksmų planą ir nuo jo nesitraukite. Jokių netikėtumų ar persigalvojimų! Pasinerkite į bendrą veiklą, kurios sėkmės ar nesėkmės priklauso nuo praeities įdirbio ar anksčiau padarytų klaidų. Pats laikas jas taisyti, nepamirštant, jog tikint kitais atrasite raktą į teigiamas permainas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien užsiimdami paprasta veikla pamatysite tolimesnes perspektyvas nei galvodami apie aukštas materijas ir tolimus tikslus. Užuot svajoję – darykite, neignoruodami tobulėti padedančios kritikos. Jūsų draugo ar komandos nario lūpomis nuskambės išmintingas, galbūt ne kartą girdėtas patarimas, kurio ignoruoti nevalia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų vadovai ar šiaip vyresni asmenys pasiūlys jums teisingus sprendimus, tačiau be jūsų pasitikėjimo jais iš pradinio taško nepajudėsite. Todėl visų pirma įsitikinkite, ar esate ne vieni ir savo poelgiais tarnaujate bendriems tikslams, o ne savo ambicijoms. Nedidelės pastangos, pamažu sukrautos į bendrą krūvą, gali jus visus savaip praturtinti. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien išsitraukite ir panaudokite žinias, kurias galbūt jau senokai buvote padėję į užmaršties lentyną. Be to, pasijausite laisvi ir laimingi, jei ryšitės kam nors įsipareigoti ar pasižadėti, net jei apie tai iki šiol negalėjote nei pagalvoti. Tiesa, už tai jums per petį pagiriamai niekas nepaplos – veikiau jus pakritikuos. Laimei, tai tik padės jums dar labiau susitelkti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?