Labiausiai saugiškiams reikia seniūno

2015-07-22, Gerda BELOKOPYTOVA
Susitikime dalyvavo vos keli saugiškiai.
Susitikime dalyvavo vos keli saugiškiai.

Liepos 15 dieną Saugų seniūnijos salėje vyko Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio patarėjų susitikimas su gyventojais. Deja, norinčių išsakyti teisinius savo rūpesčius neatsirado, o į susirinkimą atvyko vos penki asmenys. Vis dėlto susirinkusieji teigė, kad šiuo metu labiausiai seniūnijai reikia seniūno.

Su saugiškiais į susitikimą atvyko K. Komskio padėjėjas, teikiantis nemokamas teisines konsultacijas, Marius Savielius iš Vilniaus ir Seimo vicepirmininko patarėjas Ričardas Stonkus.

Tokių susitikimų tikslas – pagalba seniūnijų gyventojams juridiniais klausimais. „Aš nesu politikas, todėl nepolitikuosiu. Man galite išsakyti, kokių turite teisinių problemų ir jas galėsime bandyti išspręsti“, - susitikimo pradžioje sakė M. Savielius. Po šių žodžių salėje įsivyravo tyla... „Pirmiausia mums reikia turėti seniūną, jam išsakome savo problemas ir ieškome sprendimo būdų. Deja, seniūno neturime jau keletą mėnesių. Manome, kad reikia palengvinti testo klausimus seniūnų rinkimuose“, - kalbėjo susirinkusieji.

Taip pat išreikštas noras, kad žmogų į seniūno postą galėtų rinkti patys seniūnijos gyventojai.

Dar viena saugiškių problema – keliai, jų valymas ir tvarkymas. Pasak seniūnijos specialisto, laikinai einančio seniūno pareigas Kęstučio Sadausko, šiuo metu gaunamo finansavimo seniūnijos kelių priežiūrai neužtenka norint tinkamai prižiūrėti visus kelius. „Be to, žmonės, pasistatę savo namus vienkiemiuose, atokiau nuo kaimų, nori, kad jiems privažiavimai būtų padaryti kaip mieste. Tačiau tokių galimybių nėra. Pirmiausia stengiamės sutvarkyti tuos kelius, kuriais yra vežami mokiniai“, - kalbėjo K. Sadauskas.

Kadangi saugiškiai juridinių klausimų neturėjo vos 10 minučių trukęs susitikimas baigėsi.

 

 


Foto galerija

Susitikime dalyvavo vos keli saugiškiai.Su saugiškiais į susitikimą atvyko K. Komskio padėjėjas, teikiantis nemokamas teisines konsultacijas, Marius Savielius (dešinėje) ir Seimo vicepirmininko patarėjas Ričardas Stonkus.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?