Vainuto gimnazijos abiturientai žengė į naują gyvenimo etapą

2015-07-22, Karolina KIRTIKLYTĖ

Liepos 15-ąją Vainuto gimnazijoje vyko abiturientų išleistuvės. Brandos atestatai buvo įteikti 25 gimnazijos mokiniams. 12 metų trynę mokyklos suolus abiturientai egzaminų metu įrodė, jog tai darė neveltui. Net šeši įvertinti aukščiausiais balais – Dovilė Mišeikytė, Ingrida Tribičiūtė, Martynas Juknius, Greta Lileikytė, Viktorija Kleinaitė. Jurgita Gečaitė, surinkusi du šimtukus, buvo pakviesta į Šilutės rajono savivaldybę, kur ją pasveikino Savivaldybės meras.

Baigę mokslus abiturientai, kaip tradicinį palikimą, mokyklai padovanojo vazą, o šalia mokyklos pastato užkasė butelį su jame įamžintais abiturientų ateities planais. 12 valandą nakties mokiniai kartu su tėvais ir šventėje dalyvavusiais pedagogais užkūrė laužą, į kurį buvo metamos gintaro dulkės ir sakomi palinkėjimai.

Vainuto gimnazijos direktorius Antanas Jonikas džiaugėsi, jog dėl gerai išlaikytų brandos egzaminų bendras vidurkis nuo pernai buvusių 38 proc. šiemet pakilo iki 58 proc.

„Iš 26-ių šiemet mūsų mokyklą turėjusių baigti abiturientų brandos atestatus įteikėme 25-iems abiturientams. Vienam, deja, nepasisekė, tačiau jis egzaminus perlaikys kitąmet. Pusė šiemet mūsų gimnaziją palikusių mokinių planuoja stoti į aukštąsias mokyklas, kita pusė tradiciškai - arba metus laiko svarstys, kurį kelią pasirinkti, arba išvažiuos padirbėti į svečias šalis“, - teigė Vainuto gimnazijos direktorius. A. Jonikas viliasi, kad baigę mokslus aukštosiose mokyklose nors keletas buvusių gimnazijos mokinių grįš atgal į gimtąjį Vainutą: „Nors nelabai čia yra kur dirbti, bet tikimės, kad savo šeimas jie kurs čia, nepriklausomai nuo to, kur dirbs“, - „Šilokarčemai“ sakė Vainuto gimnazijos vadovas A. Jonikas.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!