Vėžiu sergantis Emiliukas padėkos visiems, kai pasveiks – jam paaukota daugiau nei 10 tūkst. eurų

2015-07-23, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Vidučių šeima neranda žodžių išreikšti dėkingumui, kurį šiandien jaučia visiems norintiems padėti.
Vidučių šeima neranda žodžių išreikšti dėkingumui, kurį šiandien jaučia visiems norintiems padėti.

„Emiliuk, mes su tavimi... Dievo palaimos tau... Linkime stiprybės ir tikime, kad viskas bus gerai“, - tai tik keletas palinkėjimų, kuriuos žmonės parašė pervesdami pinigus mokėjimo paskirties eilutėje vėžiu sergančio ir jau galo su galu nebesuduriančio Emilio šeimai.

Šiandien mažylio tėveliai Rasa ir Imantas Vidučiai iš Žemaičių Naumiesčio jau nesigaili, kad priėmė „Šilokarčemos“ korespondentės pasiūlymą paprašyti visų mūsų pagalbos. Šeima nesitikėjo, kad Lietuvoje tiek daug gerų žmonių. Šiandien jiems sunku surasti žodžius, kuriais galėtų išreikšti tą dėkingumą, kurį jaučia.

Neabejingų yra

Jau rašėme, kad mažyliui buvo atlikta operacija. Tačiau jo laukia dar ilgas gydymas. Šeimoje dirba tik tėtis, todėl jo atlyginimo viskam nebeužteko.  Prašėme šiai šeimai padėti visų, kurie neabejingi svetimo skausmui. Tokių tikrai yra. Jau nuo to momento, kai „Šilokarčemoje“ pasirodė informacija apie mažąjį Emilį, kuriam diagnozuota rabdomiosarkoma, žmonės pradėjo aukoti. Kiekvienas aukojo, kiek galėjo. Tikslios paaukotos pinigų sumos mama Rasa konkrečiai negalėjo pasakyti, mat mažylis praėjusią savaitę atlaikė dar vieną chemoterapiją, o po jos dažniausiai jis būna labai irzlus, neramus netrumpą laiko tarpą, bet būtų daugiau nei 10 000 eurų.

„Visą laiką skyriau Emiliukui, tik perskaitydavau į mobilųjį ateinančias žinutes, kad į sąskaitą pervesta pinigų. Ne kartą tas žinutes skaitydama apsiverkiau, nes sugraudino mokėjimo eilutės paskirtyje parašyti palaikymo žodžiai, palinkėjimai,“, - pasakojo Rasa, atvirai teigusi, jog taupo kiekvieną eurą ir kiekvieną centą išleidžia tik tam, kam reikia būtinai.

Sulaukė didelio palaikymo

Kiekvieno padaryto pavedimo pinigų mokėjimo paskirtyje - daug žmonių palinkėjimų, tikėjimo ir maldos žodžių. „Linkime stiprybės, viskas bus gerai, mes tikime tuo... Su jumis maldoje... Pasveik greičiau, mažyli... Linkiu stiprybės ir neprarask tikėjimo... Mažajam berniukui, kuris tikrai pasveiks...“, - tai dar keletas palinkėjimų žmonių, kurie aukojo nelaimės ištiktai šeimai.

R. Vidutienė, perskaičiusi pirmąsias SMS žinutes, ne kartą apsiverkė. „Tie žodžiai... Tie žmonės mus palaiko. Tiki kaip ir aš tikiu, kad mano sūnelis pasveiks. Ačiū. Nuoširdus ačiū visiems, kurie mums stengiasi padėti. Nerandame žodžių tam dėkingumui išreikšti, kurį dabar jaučiame. Nesitikėjau tokio palaikymo“,  - kalbėjo Rasa, anot kurios, visi gražūs žodžiai, palinkėjimai ne tik sugraudina, bet ir labai sustiprina šeimos tikėjimą, kad viskas tikrai bus gerai.

Pasak jaunos mamos, žinodama, kad sąskaitoje yra pinigų, jaučiasi tvirčiau, nes žino, jog jeigu bet kada pasidarytų Emiliui blogiau ir tektų išskubėti į gydymo įstaigą, turėtų iš ko tai padaryti.

Šeima nesitikėjo, kad žmonės gali būti tokie nuoširdūs, dosnūs, geranoriški. Anot Rasos, vienas vilnietis net pats ėmėsi iniciatyvos surinkti pinigus iš įvairių įstaigų ir juos paaukoti Emiliui. VšĮ „Aktyvi Tauragė“ nusprendė net bėgimą suorganizuoti, kurio metu taip pat bus renkamos aukos Emiliui. Neabejingos liko ir trys įmonės.

Ruošiasi krikštynoms

Ketvirtadienį šeima ruošiasi krikštyti Emiliuką. Rasa išdavė, kad ne viena mama ligoninėje teigė, jog ligoniukai operacijas geriau pernešdavo, kai juos pakrikštydavo prieš jas. Todėl ir nusprendė nieko nebelaukti. Tėvai įsitikinę, kad po krikšto sakramento, kuris bus suteiktas Žemaičių Naumiesčio bažnyčioje, Emilis bus tvirtesnis nei yra dabar.

Tikime ir mes tuo. Tad, Emiliuk, pasveik, tu turi tai padaryti, nes tu turi būti vienas iš tų, kuris pasaulį nori padaryti gražesnį...

Vidučių šeimai paramą galite pervesti į „Swedbank“ sąskaitą LT917300010116697760.

Esate iš tų, kurie neberanda išeities iš sudėtingo gyvenimo išbandymo, o gal pažįstate žmones, kuriems reikalinga pagalba, pasidalinkite šia informacija, pabandykime vieni kitiems padėti. Skambinkite tel.865128554 arba rašykite el. laišką adresu lijanajagintaviciene@gmail.com.

 

 

 

 

 


Straipsnio komentarai

bendradarbis2015-11-26
O jus teisus,kalejime labai daug reikia,tik vaiku gaila,kad turi toki debila teva,kuris nera vertas tevo vardo,ka apie ji darbe kalba,tai baisu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kaimynas2015-11-23
Tik jus baikit aukoti,tevas baigia viska pragerti,kas dedasi,jus net neisivaizduojate,juk jam paskutines dienos,jis su draugeliu uzmuso zmogu,dabar vyksta tyrimas,o jus tik aukokit,jam kalejime pinigu reikes Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kaimynas2015-11-23
Tik jus baikit aukoti,tevas baigia viska pragerti,kas dedasi,jus net neisivaizduojate,juk jam paskutines dienos,jis su draugeliu uzmuso zmogu,dabar vyksta tyrimas,o jus tik aukokit,jam kalejime pinigu reikes Komentaras patinka Komentaras nepatinka
daiva2015-07-24
Rasa Vidutienė Komentaras patinka Komentaras nepatinka
sondra2015-07-24
kokia pavarde pervesti, mamos ar tecio?aciu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?