Vasarą galimybės laikyti vairavimo egzaminą „Regitroje“ gali tekti laukti mėnesį

2015-07-22, www.15min.lt
Asociatyvi freeimages.com nuotr.
Asociatyvi freeimages.com nuotr.

Dėl geresnių oro sąlygų vasarą „Regitrą“ užplūsta vairavimo pažymėjimą norintys įgyti gyventojai, todėl laukti tenka ilgiau nei įprastai. Kartais vairavimo egzamino gali tekti palaukti ir beveik mėnesį. Dėl to kenčia ką tik vairavimo mokyklas pabaigę jaunuoliai, kurie per tiek laiko gali ir pamiršti, ką išmokę. O papildomos pamokos kainuoja apie 30 eurų.

Kuo šilčiau – tuo ilgiau reikia laukti galimybės laikyti vairavimo egzaminą vairavimo mokykloje. Kartais net ir daugiau nei mėnesį.

Vairavimo mokyklą ką tik baigusiems žmonėms toks ilgas laukimas gali brangiai kainuoti – pusantro mėnesio yra pakankamas laiko tarpas pamiršti kai kuriuos svarbius dalykus apie vairavimą.

„Regitra“ leidžia mokytis vairuoti su artimiausiais šeimos nariais – tėvais, seneliais, broliais, seserimis, vyru ar žmona. Tačiau ką daryti, jeigu tokios galimybės neturi? Tuomet teks įsigyti papildomų vairavimo pamokų prieš egzaminą. O jos kainuoja nepigiai – nuo 20 eurų už pamoką. Dar 30 kišenėje reikia pasilikti pačiam egzaminui „Regitroje“.

„Regitros“ atstovė Laimutė Užupė 15min.lt sakė, kad kiekvieną vasarą eilės „Regitroje“ būna ilgesnės.

Plūsta abiturientai

„Vasarą paprastai eilės visuomet ilgesnės, nes tikimasi, kad dėl geresnių oro sąlygų egzaminą išlaikyti lengviau, be to, šiuo metų laiku egzaminus laiko mokyklas baigę dvyliktokai. Vasarą būna žymiai daugiau ir norinčių įgyti teisę vairuoti motociklus“, – sakė L.Užupė.

Birželį, pasak jos, pirmojo B kategorijos egzamino būsimiesiems vairuotojams vidutiniškai reikėjo laukti 20 dienų (palyginimui: gegužę – 18 dienų, kovo ir vasario mėnesiais – 15 dienų).

Nebe pirmą kartą egzaminą laikantys žmonės stovi kiek ilgesnėje eilėje – jiems vidutiniškai tenka laukti mėnesį.

Mažiau nei vidutiniškai reikėjo laukti „Regitros“ Vilniaus, Panevėžio ir Telšių egzaminų centruose, ilgiau – Marijampolėje ir Kaune.

L.Užupė sakė, kad didesnėse eilėse laukia ir norintys laikyti A kategorijos egzaminus.

„Pirmumas suteikiamas registruojantis pirmą kartą laikyti praktikos egzaminą, o tiems asmenims, kurie egzaminą laikys jau nebe pirmą kartą, tenka laukti ilgiau. Siekiant išspręsti eilių problemą, daugelyje VĮ „Regitra“ egzaminų centrų egzaminuotojai dirba papildomai, darbą pradėdami jau nuo 7 val. ryto, bei dirba daugiau dienų, nei įprastas darbo laikas“, – sakė L.Užupė. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?