Ketvirtadienio horoskopas – liepos 23 d.

2015-07-23, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Levandos ir drugelis
Fotolia nuotr. / Levandos ir drugelis

Atkopia ketvirtadienis – ką jis atneš? Sužinokite, ką žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien noriai tiesite tiltus, kurie jus jungs su jums svarbiais žmonėmis ir tikėsite teigiama jūsų avantiūrų ir romantiškų žygių baigtimi. Be to, ši diena ryški tuo, kad Saulė ir Merkurijus pradeda kelionę Liūto ženklu, tuo sustiprindami jumyse kūrybinių polėkių ir romantinių nuotykių poreikį, o taip pat norą apie tai kuo gražiau papasakoti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite geri darbuotojai, uoliai atliekantys savo pareigas ir dar uoliau besistengiantys, kad darbo vietoje visi jaustųsi patogiai. Saulės ir Merkurijaus vizitas į Liūto ženklą jums priežastis pasidžiaugti ir pasididžiuoti savo namais ir šeima, juose rasti saviraiškos šaltinį ir vietą, kur netyla džiugūs pokalbiai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums lengva atrasti kelią į jūsų vaikų širdeles, nes jumyse trumpam prabus mažas vaikas, kuris moka nevaržomai kurti, džiaugtis ir šėlioti. Be to, tapsite nepralenkiami oratoriai, nes Saulė ir Merkurijus susitinka jūsų bendravimo srityje. Siekdami papasakoti intriguojančią istoriją įsitikinkite, kad jūsų auditorijai aktuali jūsų pasakojama tema.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums pavyks pamaloninti savo šeimos narius dovanomis ar papuošti namus prabangiu pirkiniu. Ties materialinėmis vertybėmis ir finansiniu saugumu stabtels jūsų žvilgsnis kiek ilgėliau dėl Saulės ir Merkurijaus vizito į Liūto ženklą. Todėl nieko nuostabaus, jei ne tik mąstysite ir kalbėsite apie pinigus, bet ir savo vertę matuosite tuo, ką turite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Saulės ir Merkurijaus susitikimo jūsų ženkle paskatinti, pasakosite šaunias istorijas, kurios kilstels jus aplinkinių akyse. Be to, būsite linkę žavėti kitus, tokiu būdu didindami ne vien savo pažįstamų, bet ir savo gerbėjų gretas. Būkite šilti ir geranoriški, savo buvimu ir kalbomis nenustumdami kitų žmonių į šešėlį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nebūsite linkę atvirauti apie tai, kas didina jūsų savivertę ar gausina turtus. Tačiau nesiliausite tęsti tai, ką pradėjote. Dėl kuklesnės savo pozicijos (to priežastis Saulės ir Merkurijaus padėtis Liūto ženkle), niekam nesiskųsite. Priešingai, imsitės jums tinkančio patarnautojo vaidmens, o pasitikėjimą stiprinsite vidinių patirčių dėka. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien net nesistengdami atkreipsite į save dėmesį tų, kuriuos laikote savo draugais ar komanda. Visaip dėl jų pasistengę, padarysite gerą startą, kuris leis jums lyderiauti bet kokioje grupėje. Jums prieš akis tobulai paruošta scena, kurioje jūs vaidinsite ne vieni, bet nuo jūsų elgesio priklausys jūsų pasirodymo kokybė.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiek tiek patūnoti atokiau nuo žmonių jums šiandien jokia nuodėmė. Priešingai, savo vidumi viską patikrinę, tapsite kur kas toliau matomi. Ir tam yra rimta priežastis – Saulė ir Merkurijus įsikuriantys jūsų karjeros srityje. Visų pirma atsakykite sau į klausimą: ar esate pasiruošę kopti aukščiau už kitus ir būti vertinami už savo triūso vaisius?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savo komandą šiandien žavėsite erudicija ar patirtimi, susijusia su užsieniu. Be to, būkite pasiruošę atidžiau pažvelgti į savo išsilavinimo ir ryšių su kitais kraštais sritį, nes ši diena tik pradžia jūsų saviraiškos šiose srityje dėl į Liūto ženklą perėjusios Saulės ir Merkurijaus. Kai kam tai priežastis pagerinti užsienio kalbos žinias, o kitiems – išvykti į tolimą kelionę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien kiekvienas jūsų krustelėjimas darbe bus pastebėtas, o jei dar ryšitės bendradarbiauti – dar labiau savo įtakos sferas išplėsite. Saulės ir Merkurijaus Liūto ženkle paskatinti būsite artimesniais saitais susieti su kitais žmonėmis, jų pinigais ir jų paslaptimis. Akylumas ir neįtikėtina jūsų žodžio galia kitus nuginkluos, todėl naudokite tai su saiku.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Optimizmu ir tikėjimu šviesia ateitimi šiandien pakrausite savo antrąją pusę ar darbo partnerį, gal net pritrauksite naujų į savo aplinką. Tiesa, jiems ar tam vieninteliam asmeniui būsite už daug ką dėkingi dabar, kai Saulė ir Merkurijus Liūto ženkle. Ypač už nesibaigiančius pokalbius, kurių metu jūs geriau pažinsite save, o jų padedami, tinkamiau save realizuosite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien pasitikėkite jums ištiesta pagalbos ranka, be kurios sveikatos negalavimų neįveiksite ir praktinių dilemų neišspręsite. Juo labiau, kad viskas, kas susiję su sveikata ir kasdiene rutina atsidurs jūsų prioritetų pradžioje. Nuoširdus pašnekesys su kolega, kūrybiškas požiūris ir džiaugsmas, kurį teikia kasdienė veikla, tegul būna jūsų kelrodžiai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?