Knygose atgyja lėlės

2015-07-23, Virginija Degutienė

Labiausiai laukiamas ir gražiausias metų laikas – vasara. Gražus ne tik savo šiltais orais, bet ir žiedų gausa, žaluma, paukščių giesmių skambesiu. Poetai, įkvėpti šio grožio, parašė begalę eilėraščių, skirtų vasarai.

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Miesto filialo bibliotekininkės ir bibliotekoje veikiančio klubo „Pelėdžiukas" narės Andželika bei Samanta lankytojus pakvietė atvykti į popietę „Knygose atgyja lėlės".

Oras tą dieną buvo saulėtas ir šiltas, tad renginys vyko lauke. Čia sugužėjo nemažas būrys dalyvių, nešinų lėlėmis ir knygomis. Pievelę jie pasipuošė savo gamybos gėlėmis. Visi renginio dalyviai įsitaisė pievoje ant žolės, kur vyko garsiniai knygų skaitymai. Kiekvienas norintis paskaityti rinkosi mėgstamo autoriaus knygą ir garsiai, išraiškingai skaitė pasiriktą eilėraštį draugams. Lėlės vaikų rankose atliko skaitomų personažų vaidmenį. Skaitėme lietuvių rašytojų Violetos Palčinskaitės, Ramutės Skučaitės, Viliaus Baltrėno, Janinos Degutytės ir Liudos Petkevičiūtės kūrinius.

Vyko viktorina, vaikai minė mįsles, žaidė žaidimus ir linksmai leido popietę. Atsakiusieji daugiausiai klausimų buvo apdovanoti prizais ir saldumynais.

Bibliotekininkės paragino vaikus dažniau lankytis bibliotekoje, skaityti knygas, dalyvauti vasaros renginiuose, nes skaitymas ugdo kūrybiškumą, tokios popietės skatina draugiškumą, gražų bendravimą, dovanoja gerą nuotaiką ir turiningai praleistą drauge laiką.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

apsileidimas iki ausu ir tik nesakykit kad pas mus labai švaru2015-07-24
tai neturi reikšmes mazai ar daug bet kelia H ŠOJAUS 12 namo kieme kur pagrindinis ivazevimas i aikštelia yra reikia visviena sutvarkyt pati valdzia per purva vaziuoja kai prilyja o kelio netvarko Komentaras patinka Komentaras nepatinka
a2015-07-24
ale kiek daug susirinko :):):) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ir vis lešu neranda ir vis krize 2015-07-23
gera knygu švente kai vaikai ir zmones turi vaikšciot ir vazinet per nesutvarkyta šojaus g kelio netgi patys ponai savivaldybes atstovai vazineja per duobes ir kiek metu neistengia sutvarkyt Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?