Sekmadienį šilutiškius į senojo turgaus aikštę viliojo Pramogadienis

2015-07-23, Karolina KIRTIKLYTĖ

Sekmadienį, liepos 19 dieną, Šilutėje vyko smagi šventė. Kokia? Gana viliojančiu pavadinimu – PRAMOGADIENIS. Čia, kaip kokiame jomarke, buvo galima rasti visko. Damos galėjo pasipuošti įvairiaspalvėmis skaromis, lino suknelėmis, įsigyti naujus auskarus ar kitą papuošalą, papuošti savo mažąsias princeses gražiomis galvajuostėmis.

Gurmanai galėjo paragauti austrių ar čia pat vietoje išvirtos gardžios žuvienės. Jaunimas šventėje taip pat nedykaduoniavo – iki pat 17 valandos vyko registracija į šokių maratoną, startinis mokestis – simbolinis euras. Šventės pradžioje vyko draugiškos ir labai linksmos krepšinio baudų mėtymo varžybos. Atokiau stovėjusioje nedidelėje palapinėje visi, kurie tik norėjo, galėjo palavinti balsus dainuodami karaokė.

Viena iš daugiausia susidomėjimo sulaukusių pramogų - persikėlimas lynu į kitą upės krantą. O šios atrakcijos kaina buvo tikrai simbolinė – 20 eurocentų už du persikėlimus. Šią atrakciją akylai stebėjo kitame krante jaukiai įsitaisę ugniagesių gelbėtojų brigados gelbėtojai.

Vyresnio amžiaus žmonėms ši šventė buvo puiki proga sėdint prie bendro stalo pasišnekučiuoti, aptarti dienos įvykius bei pasigrožėti jaunimu. O kol vaikai linksmai krykštavo šokinėdami ant didžiulių pripūstų įrenginių, žaidė stalo tenisą ar gatvės krepšinį, tėveliai galėjo ramiai pasėdėti ant pievutės, pasišnekučiuoti ar tiesiog mėgautis gražia saulėta diena ir gražia švente.

17 valandą buvo paskelbtas 4 valandų trukmės šokių maratonas. Jame dalyvavo visi tą dieną prieš renginį telefonu užsiregistravusieji. Stengtis būta dėl ko – pirmos vietos laimėtojui paskirtas 50 eurų prizas. Antros ir trečios vietos laimėtojai dalinosi iš startinio mokesčio surinktais pinigais. Prasidėjus šokių maratonui į startinio mokesčio prizinį fondą buvo įmesti dar 20 eurų. Vis labiau vakarėjant ir artėjant smarkiam lietui, praėjus 3 valandoms šokių maratonas buvo baigtas. 50 eurų prizą laimėjo pirmą vietą iškovojusi Saulė Norvaišaitė, antroji vieta ir 25 eurų prizas atiteko Lukui Sūdžiui, o trečiąją vietą užėmė ir 15 eurų prizą laimėjo Ugnė Kazlauskaitė.

Renginio organizatorius Vygantas Stoškus pasakojo, jog renginys finansinio rėmėjo neturėjo, tačiau jis taria didžiulį ačiū partneriams ir pagalbininkams, kurie kuo tik galėjo prisidėjo prie šio renginio: Šilutės seniūnijai, UAB „Stamela“, Šilutės kultūros ir pramogų centrui, Šilutės meno mokyklos Dailės skyriui, muzikos klubui „Karčema“, UAB „Šilutės vandenys“, šokių klubui „Salūnas“, renginio vedėjui Marijui Budraičiui, Jonui Purliui, Mingės vilai, DJ klubui „SETAS“, UAB „Šarūno reklama“, radijo stočiai „HOT“, restoranui-viešbučiui „Vilkėnų malūnas“ ir jo vadovui Mindaugui Gestautui, kuris skyrė 50 eurų prizą pirmosios vietos laimėtojui „Pramogadienyje“ vykusiame šokių maratone, bei Vakarų kranto jaunimo studijai.

Vos tik nuaidėjo paskutiniai šventės muzikos garsai, prapliupo lietus. Tačiau tai tikrai nesugadino šokių maratone laimėjusių šokėjų nuotaikos.   

Daugiau šventės akimirkų rasite čia


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?