Penktadienio horoskopas – liepos 24 d.

2015-07-24, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Atostogos
Fotolia nuotr. / Atostogos

Prieš akis – savaitgalis. Tačiau neskubėkite, nugyvenkime dar šią dieną. Kokia ji žadama skirtingiems Zodiako ženklams?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Aistros virte virs, ir jūs kartu su jomis velsitės į daugybę jums reikalingų ir nereikalingų įvykių ar veiklų. Laimei, jums pavyks rasti bendrus sąlyčio taškus su greta esančiais, o jų pasitikėjimą jumis stiprinti tikint tuo, kas skleidžiasi jūsų viduje, net jei didžioji dalis to dabar atrodo kaip nerealus sapnas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien kreipdamiesi patarimo į savo antrąją pusę, draugus ar kolegas, kurį laiką abejosite jų atsakymais. Tačiau abejoti neverta, kad bus suteikta būtent tai, ko jums reikia. Tik štai, kaip jums pavyks peržengti per savo principus, kad priimtumėte tai, kas jums sakoma ar siūloma, – vien tik jūsų valioje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien visas jūsų mintis užims pareigos, sveikata ar buitis, tačiau negalėsite ramiai reaguoti į viską, kas aplink jus vyksta. Turėsite norų, iš kurių ne visi išsipildys, ir iliuzijų, kurių dalis jums suteiks įkvėpimo kūrybiškai išspręsti vieną ar kitą jums aktualią problemą. Tačiau ar išvengsite abejonių savo kolegomis ar kitais žmonėmis?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Šiandien vos nubudę tikėsite, kad jums paruošta šauni diena, tačiau neilgai trukus suprasite, kad tai, kas jums skanu, daugumai – įtartino skonio. Jumis patikės tiek, kiek jums pavyks nereaguoti į kitų asmenų nepasitenkinimą ir atsispirti pagundai pabėgti kuo toliau nuo realybės ir mėgautis saugiu svajonių pasauliu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų galvoje vis klaidžios mintys apie namus ir šeimos narius. Tiesa, ryte niekaip neįstengsite jų įtikinti, kad turite jiems vertingų patarimų ar informacijos. Dėl to neužsisklęskite, o tęskite tai, ką pradėjote, žengdami koja kojon su tais, kurie šalia, kuo dažniau stebėdami jums pasiųstus pranašiškus ženklus. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Susitikimai, išvykos ir nuolatinis bendravimas įsuks jus į uždarą dienos įvykių ratą. Svarbiausia, kad jame jums būtų patogu, o jūsų smalsumas laiku patenkintas. Todėl nesiliaukite ieškoję, klausinėję ir tikėję savo partneriu, kuris tinkamai jus pakreips, vertingiausią informaciją pateikdamas ne žodžiais, o tarp eilučių. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien eikvosite daug jėgų mintims apie tai, ko norėtumėte turėti, tačiau ne visada norėsite stengtis dėl to, ko jums taip labai reikia. Kam laukti, kol kažkas jums viską atneš patiektą ant auksinio padėkliuko? Verčiau vadovaukitės savo įžvalgomis, o kūrybiškumą naudokite kasdienėms užduotims atlikti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien labiau norėsite paslėpti savo ketinimus, motyvus ir su jais susijusias emocijas, tačiau viskas galiausiai išlįs į paviršių. Ne visuomet jums pavyks parodyti vien gerąsias savo puses, tačiau didžioji jūsų pastangų dalis bus verta pagyrimo. Patarimai jus paprasti: neleisti niūrioms mintims ir nepatiklumui aptemdyti jūsų veido.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Daug nelaimėsite bandydami šiandien pelnyti dėmesio. Likę ten, kur jūsų nemato, patys būkite stebėtojais, matančiais įvykius iš šalies. Viena vertus, tai leis save apsaugoti, kita vertus, susitelkti tam, ką norite atlikti, pasiekti ar išsikovoti ateityje. O atidžiai pažvelgę savo namiškiams į akis, dar daugiau svarbių dalykų išsiaiškinsite. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vilsitės, kad turite visą rinkinį priemonių, kurios leidžia tikėti, kad savo troškulį permainoms patenkinsite. Be to, ryšių, kurie megsis tarp jūsų su draugais ar kolegomis, pagrindas bus patikimi vidiniai saitai, ir juos turite išties vertinti. Jais pasitikėdami, sutelksite savo pajėgas ir užtikrinsite sėkmingus bendros veiklos rezultatus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Puoselėsite viltis dėl profesinių pasiekimų ar dėl to, kaip jūsų poelgiai ir pastangos yra matomos bei vertinamos, tačiau lengvų kelių neieškokite, nes, panašu, jog nerasite. Vietoj to, neįsileisdami į savo darbo ar poilsio erdvę niūrių ar konkurencingų minčių, siekite kuo kilnesnių tikslų. Tokiu būdu visa, ko jums reikia, paseks jums iš paskos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums šiandien netrūks vilties ir tikėjimo, kurie bus kiek sumaišyti su nežinomybe. Bet jūsų tai nenuvils, priešingai, skatins ieškoti kitų kelių ir žmonių, kurie galėtų jums tapti patikima atrama. Susitelksite tik į gera ir nevaržykite savęs, nustatydami sau kokias nors ribas. Priešingai, parodykite aplinkiniams pasaulį tokį, kokį jie norėtų matyti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?