Orai.lt: spėkite kelias dienas pasidžiaugti gerais orais

2015-07-24, orai.lt, orai24.lt
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Vasara
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Vasara

Po lietingo ketvirtadienio penktadienį Lietuvą pasiekė anticiklonas, todėl dieną bus daug saulės, lietaus nenumatoma. Pūs stiprokas, 6-11 m/s, vakarų, šiaurės vakarų vėjas. Įdienojus temperatūra sieks 19-23, vietomis pietiniuose rajonuose 24 laipsnius šilumos.

Šeštadienio naktį orai išliks sausi, vėjas bus nestiprus. Paryčiais atvės iki 9-14 laipsnių. Dienos metu debesų daugės, ypač antroje dienos pusėje, pradedant vakariniais rajonais ir vakarop palis kai kur vakariniuose bei pietvakariniuose rajonuose. Temperatūra dienos metu kils iki 22-27 laipsnių.

Sekmadienį Lietuvos orus lems ciklonas, kuris atneš ne tik lietaus, bet ir vėsesnę oro masę. Slinks trumpi lietūs, gali ir perkūnija nugriaudėti. Sustiprės vėjas iki 7-12 m/s, o kai kur jo gūsiai sieks 15-18 m/s. Naktis bus apniukusi ir šilta – 14-19 laipsnių, o dieną oras šils iki 18-23 laipsnių.

Šiam ciklonui pasitraukus, prognozuojama, kad pirmadienį vyraus sausi, ramūs orai. Vėl bus šilčiau – dieną 20-25 laipsniai šilumos.

Bet antradienį mūsų šalį pasieks dar vienas drėgmės pritvinkęs žemo slėgio sūkurys, dangus apniuks, bus lietaus ir vėsiau.

Orai Šilutėje:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?