Savivaldybės meras vyko apžiūrėti tvarkomų ir sutvarkytų Pagėgių savivaldybės objektų

2015-07-24, Pagėgių savivaldybės informacija

Liepos 22 d. savivaldybės meras Virginijus Komskis vyko apžiūrėti Pagėgių savivaldybėje tvarkomų ir jau sutvarkytų objektų. Apžiūrą meras pradėjo nuo Šilgalių, kur susitiko su daugiabučių, kurių kiemai buvo suremontuoti, gyventojais, įvertino atliktus darbus.

Savivaldybės meras ne kartą anksčiau yra akcentavęs, jog savivaldybė stengsis skatinti gyventojus, pasiryžusius renovuoti daugiabučius, sutvarkydama tokių daugiabučių kiemus. Vienas iš tokių pavyzdžių - Šilgaliuose esantis daugiabutis, kurį už savo pinigus renovavosi iniciatyvūs namo gyventojai. Šio ir šalia esančio daugiabučio kiemai, bei kelias iki jų suremontuoti Pagėgių savivaldybės lėšomis. Meras kartu su tarybos nare, Šilgalių kaimo bendruomenės pirmininke Kristina Dvarvytiene bei tarybos nariu Vytautu Stanišausku bendravo su šiais iniciatyviais šilgališkiais, kurie džiaugėsi atliktais darbais ir sakė, jog anksčiau kiemuose buvo sunku net pravažiuoti, o ką jau kalbėti apie praėjimą. Po namo ir kiemo remonto nebekyla jokių problemų, gyventojai džiaugiasi atliktu darbu.

Savivaldybės lėšomis nutiestomis naujomis gatvių atkarpomis džiaugiasi ir geležinkelio bei mokyklos gatvėse gyvenantys šilgališkiai.

Taip pat apsilankyta Pagėgių savivaldybės lopšelio-darželio patalpose, kur visą vasarą vyksta šeštosios grupės, sporto salės ir kitų patalpų, bei lauko erdvių įrengimo darbai. Čia meras pabendravo su įrengimo darbus atliekančiais darbuotojais, aptarė darbų eigą, iškylančias problemas ir jų sprendimą.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

apsileidimas ir pinigu plovimas2015-07-24
H ŠOJAUS G 12 namo renovacija turejo prasidet 2013 m o iki šiol net zemes trupionelis net nepajudintas jai butu pagegiuose butu seniai pabaigtas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
o pagegiu valdzia o kaip rupinasi ir ziuri savo aplinka 2015-07-24
pagegiu meras bent domisi savo aplinka kad viskas butu tvarkoi kaip priklauso o ne kaip pasmusu kaip kliuvo kur nekliuvo o valdziai šilutes nusispjaut i visus darbus net pasiziuret neateina Komentaras patinka Komentaras nepatinka