Ketvirtadienio horoskopas – spalio 23 d.

2014-10-23, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Meilės tunelis, natūraliai suformuotas iš medžių Ukrainoje, Klevane
Shutterstock nuotr. / Meilės tunelis, natūraliai suformuotas iš medžių Ukrainoje, Klevane

Jaučiate artėjančio savaitgalio nuotaiką? Metas paskanauti šios dienos prognozių ir nusiteikti kuo pozityviau. Gražios dienos!


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nenoriai išsakysite savo troškimus dabar, kai į jūsų astrologinį intymumo ir bendrų resursų būstą atvyksta Saulė ir joje įvyksta Saulės užtemimas. Neįsitraukite į nebylias kovas, kai ne viskas yra taip, kaip atrodo ir ne visi žino, kaip yra iš tiesų. Nepaisant noro paslėpti tikrąjį savo veidą, išdrįskite atsiverti savo mylimajam, antraip, kaip gausite tai, ko tikitės?


JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kol Saulė judės Skorpiono ženklu, dažnai jausitės, lyg važiuotumėte ne jums skirta eismo juosta ar net prieš eismą. Ar jūsų nuogąstavimai teisingi ar klaidingi, jums praneš kiti žmonės, o ypač sutuoktinis. Deja, čia pat vyksta ir užtemimas, kurio veikiami jūs jaučiate, kad jūsų santykiai visiškai praranda kontrolę. Neapsiriksite, pasitikėdami tuo, kuris šalia. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Saulei viešint Skorpiono ženkle, geriausiai save realizuosite nešdami kasdienių rūpestėlių naštą ir rūpindamiesi savo sveikata. Čia turite progą palypėti aukštėliau, jei šiandien, kai artėja Saulės užtemimas, atsisakysite jus žlugdančių įpročių. Į išravėtą dirvą galėsite sėti sėklas, kurios padės jums jaustis sveikesniems ir veiklesniems. 


VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums prieš akis kūrybinės viršukalnės, bet jas papuošite savo žavia šypsena tik tuo atveju, jei imsitės iniciatyvos jau dabar. Nenuleiskite rankų, net jei atrodys, kad amžinai įstrigote pusiaukelėje ar net ritatės žemyn – tai tik karčios Saulės užtemimo pamokos. Išsaugodami gyvenimo džiaugsmą, greit raškysite savo pastangų vaisius ar mėgausitės priešingos lyties atstovų dėmesiu. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiuo metu, kai Saulė įeina į Skorpiono ženklą ir jame įvyksta užtemimas, jūs ieškote saugumo. Šios paieškos gali būti skausmingos, nuviliančios ir nieko gero nežadančios. Kadangi jūsų dėmesio centre atsiduria šeima, būtent ji gali būti ir nerimo, ir džiaugsmo šaltinis. Siekdami pastarojo, pripažinkite savo troškimus. Ir tik tada jums bus įteiktas bilietas į vietą, kurioje slypi saugi užuovėja ir palaima. 


MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Saulei atvykus į vandens ženklą ir čia įvykus užtemimui, jums rekomenduojama pasidalinti su pasauliu idėjomis, kurios jau senokai netelpa galvoje. Jūs tampate bendravimo genijais, žinančiais ką, kam ir kada pasakyti. Įrodykite kitiems, kad pabodęs ir kiek per ilgai užsitęsęs vienas jūsų gyvenimo skyrius turi pasibaigti tam, kad jūs galėtumėte pradėti naują. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiuo metu Saulės kelionė ir užtemimas vykta jūsų astrologiniame asmeninių vertybių ir talentų būste, ragindami jus iš naujo suprasti, kuo jus apdovanojo gamta. Čia netrūks debesų ir netikėtai iškritusių kritulių, dėl kurių pamesite kelrodžius. Jei pasiklysite, nenukabinkite nosies ir neskubėkite. Gal tai priežastis atrasti tikrąsias savo vertybes ir atskleisti gabumus?


SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Saulei vos peržengus jūsų ženklo slenkstį įvyksta užtemimas, kuris kviečia jus, palikus įprastą dienotvarkę, susikurti savitą. Optimizmo bangos, žadančios, kad visas jūsų pasaulis jums po kojomis, gali jus paklaidinti asmeninių užgaidų labirinte. Teigiami jūsų asmenybės pokyčiai įvyks, kai atsakę sau, kodėl vis dar nesiryžtate pokyčiams, patys imsite savo gyvenimo vairą į rankas. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dabar, kai vyksta Saulės užtemimas gretimame ženkle, jūs esate sudėtingoje kelionėje, kurioje jums geriau būti vieniems. Jei norite pabūti atsitvėrę aukšta siena nuo aplinkinio pasaulio – taip ir elkitės. Ir kol nepajusite vidinio poreikio pakviesti ką nors pabūti savo pakeleiviais, atsitiktiniais praeiviai lai nedrįsta purvinais batais mindžioti jums brangių vietų.


OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei pernelyg toli nenukrypsite galvodami apie savo tikslus, kuriuos norite įgyvendinti kartu su savo draugais, kolegomis ar bendražygiais, galite pamatyti, kad jie pjauna šaką, ant kurios jūs sėdite. Prie to prikišite nagus ir jūs patys, jei visą dėmesį nukreipsite tik į ateitį, o dabartį paliksite likimo valiai. Nepraraskite ryšio su tuo, kas vyksta čia ir dabar, - jus įspėja Saulės užtemimas.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saulės užtemimas Skorpiono ženkle netrukdys jums susitelkti ties savo profesinėmis ambicijomis. Priešingai, motyvuos jus imtis naujos veiklos. Jums bus lengviau, pastebėjus, kad jūs lyg magnetas traukiate kolegas, besižavinčius jumis ir norinčius pasitarnauti. Viskas, ko reikia – būti nuoširdiems, kviečiant juos dalyvauti jūsų inicijuotuose projektuose. 


ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šis Saulės užtemimas jums įrodys, kad esate magijos genijai. Kad tai įvyktų, jūs turite padaryti visai nedaug. Pasiimkite didžiausią turimą popieriaus lapą, įvairiausių spalvų pieštukų ar dažų, kad jame nupieštumėte slapčiausias ir nerealiausias savo svajones. Svajonės pildysis dar greičiau, jei nustatysite sau aiškius atspirties taškus. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!