Į Šilutės rajono savivaldybę sugrįžta R. Ambrozaitis

2014-07-10, Kęstutis GABŠYS
R. Ambrozaitis
R. Ambrozaitis

Po valdžios perversmo Šilutėje savo valdžios pyrago dalį atsiriekė ir Liberalų sąjūdis. Šiai partijai yra palikta viena iš dviejų administracijos direktoriaus pavaduotojų vieta. Kartu su buvusiu administracijos direktoriumi iš pavaduotojo posto atleistos Alinos Overlingaitės vietą turėtų užimti Liberalų sąjūdžio Šilutės skyriaus pirmininkas Raimondas Ambrozaitis.

 

Jei rajono taryba nenuspręs perskirstyti administracijos direktoriaus pavaduotojų darbų, R. Ambrozaitis turėtų kuruoti Ūkio, Kaimo, Civilinės, priešgaisrinės ir gyventojų saugos, Architektūros ir urbanistikos, Planavimo ir plėtros skyrių bei Ūkio skyriaus Turto poskyrio, Gardamo, Juknaičių, Katyčių, Kintų, Rusnės, Saugų, Šilutės, Švėkšnos, Usėnų, Vainuto ir Žemaičių Naumiesčio seniūnijų darbą.
 
Šis darbo baras naujai paskirtam pavaduotojui turėtų būti gerai pažįstamas. R. Ambrozaitis buvo administracijos direktoriaus pavaduotoju dar šios Tarybos kadencijos pradžioje „prie mero Virgilijaus Pozingio“. Pavaduodamas administracijos direktorių, jis kaip tik ir kuravo šias veiklos sritis. Po pirmojo šioje kadencijoje valdžios perversmo, „meraujant“ D. Žebelienei, R. Ambrozaitis tapo administracijos direktoriumi. Trečiojo perversmo metu, liberalams atsidūrus opozicijoje, šiam politikui teko trauktis iš pareigų. Priverstinių politinių atostogų laikas nebuvo labai ilgas.
 
Dėmesys projektams
 
R. Ambrozaitis telefonu „Šilokarčemos“ korespondentui patvirtino, kad yra gavęs pasiūlymą tapti administracijos direktoriaus pavaduotoju. Politikas patvirtino, kad jam bus pavesta dauguma A. Overlingaitės vykdytų funkcijų – pirmiausia Savivaldybės ūkinės pakraipos skyrių koordinavimas.
 
Senajai rajono tarybai liko dirbti maždaug devyni mėnesiai. Po rinkimų gali keistis politinės valdžios konfigūracijos, todėl natūraliai kyla klausimas, kokie svarbiausi ūkiniai darbai laukia naujo administracijos direktoriaus pavaduotojo. „Šiuo metu reikia kokybiškai užbaigti vykdomus projektus ir tinkamai pasiruošti naujam Europos Sąjungos finansinės paramos periodui. Tai leis į rajoną sėkmingai pritraukti investicijas. Tam tikros pagalbos reikalaus ir Savivaldybės Ūkio skyrius. Jo vadovui tapus administracijos direktoriumi, naujas skyriaus vedėjas nebus skiriamas, todėl turėsime kartu su direktoriumi pasidalinti darbų krūvį“, - savo veiklos planais dalinosi R. Ambrozaitis.
 
Į pareigas jis turėtų būti paskirtas artimiausiame Tarybos posėdyje, kuris numatytas liepos pabaigoje. Praėjusiame Tarybos posėdyje, pasikeitus valdančiajai daugumai, administracijos direktoriumi buvo paskirtas Ūkio skyriaus vedėjas, socialdemokratų deleguotas Sigitas Šeputis. Kita administracijos direktoriaus pavaduotoja Inesa Murauskienė į šias pareigas buvo deleguota partijos „Tvarka ir teisingumas“. Kadangi ši partija sugebėjo išlikti valdančiojoje koalicijoje, Inesa Murauskienė iš savo pareigų nebuvo atleista ir toliau dirbs administracijos direktoriaus pavaduotoja.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?