Savaitgalio horoskopas – liepos 25–26 d.

2015-07-25, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Sūpynės
Fotolia nuotr. / Sūpynės

Savaitgalio horoskopas patiektas ant lėkštutės kartu su saule, juoku ir šiluma!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgali jūsų keistas elgesys gali įvykius namuose pakreipti visai kita linkme, nei jūs buvote numatę. Todėl, užuot ėmęsi iniciatyvos, leiskite viskam tekėti įprasta vaga. Jūsų pastangos gali būti naudingos tik tuo atveju, jei jūs būsite atidesni savo savijautai. Jūsų sprendimai, kurie padės geriau jaustis ir šauniau atrodyti, nenueis veltui. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį būsite linkę viską išdiskutuoti, tačiau jūsų argumentai bus nesuprasti, nes jūsų šaltinis – keistos praeities liekanos. Prikandę liežuvį, pasirūpinkite savo širdies reikalais. Gali nutikti taip, kad jūsų akiratyje atsiras kažkoks seniai mylėtas žmogus ar tas, kuriam jautėte simpatijas. Dar nežinia, ar šis jūsų susitikimas buvo likimo lemtas. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį nesitikėkite ramiai stiprinti savo vertės ar gausinti savo turtus – viskas įvyks priešingai nei buvote sumanę ir čia ne paskutinį vaidmenį atliks draugai. Kai ką teks peržiūrėti savo namuose, o į paviršių iškils neišspręsti pirkinių ar kitokio pobūdžio išlaidų namams, šeimai ar santykių su šeimos nariais temos.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį kai kas gali suabejoti jumis dėl kai kurių jūsų drastiškų poelgių ar nesugebėjimo prisitaikyti prie nenumatytų įvykių. Su tuo gali būti nesusiję pakvietimai kur nors atvykti ar aptarti kai kurias anksčiau neišdiskutuotas temas. Be to, netolimoje išvykoje galite sutikti žmogų, kuriam kažkada puoselėjote šiltus jausmus. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį nebus paprasta apsaugoti savo vidinio pasaulio nuo perversmų. Jūsų svajonės, užuot išsipildžiusios, dėl iš toli atklydusių žinių, ims byrėti į šipulius. Be to, gali atsirasti pamirštas uždarbio būdas, paaiškėti, jog kažkoks jūsų talentas trokšta būti atskleistas, o daiktas, kurį praeityje norėjote įsigyti, pagaliau tapti jūsų nuosavybe.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį reikės išlaikyti pasitikėjimo draugais ar kitais asmenimis, su kurias turite bendrų resursų ar interesų, egzaminą. Tiek laimėtojais išliksite, kiek pavyks išsaugoti tai, ką esate kartu su kitais žmonėmis įgiję ar sukaupę. O atidėtas ketinimas ką nors atlikti dėl savo įvaizdžio, regis, bus šiomis dienomis prisimintas. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį neatsargūs veiksmai ar reakcijos gali baigtis nutrūkusiais ryšiais su jums svarbiais asmenimis. Kantriai lipdami į jums paskirtą kalną daugiau pagarbos nusipelnysite nei pasirinkę abejotinus kovos būdus. Praeities klaidos gali jus akistata pastatyti prieš tai, ko jūs nenorite matyti ar išgyventi. Deja, pasirinkimų bus mažoka.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį jūsų optimizmui ir dideliems norams sparnus apkarpys nuolat besikeičiantys planai, negalavimai ar buities prietaisų gedimai. Susikimai su senais draugais gali jums parodyti kai kurias jūsų paliktas spragas, kurias turėsite artimiausiu metu užtaisyti, jei norite vėl pasijusti mylimi ir gerbiami savo bičiulių. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį jūsų žygiai gali brangiai atsieiti, ypač jei juose naudosite ne vien jums priklausančias lėšas ar būsite neištikimi artimam žmogui. Tačiau save suturėti gali būti pernelyg sudėtinga. Neverta viltis įgyti daugiau pasekėjų ar gauti aukštesnių už jus asmenų įvertinimą. Regis, jie užuot jus gyrę tik kritikuos, prisimindami jūsų ankstesnes klaidas.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį jūsų planai dėl laiko, kurį ketinate praleisti su kažkokiu žmogumi žlugs dėl nenumatytų aplinkybių namuose, tuo dar labiau supriešindami šias jūsų gyvenimo sritis. Būti nuolankiems prieš netikusias aplinkybes bus svarbu ir dėl kliūčių įtikinti kitus dėl to, kuo tikite jūs. Be to, gali kilti sunkumų planuojantiems tolimą kelionę. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį išgirstos naujienos neleis nusiraminti. O keliaudami būkite tikri, kad laikotės saugaus greičio ir esate atidūs tam, kas vyksta aplinkui. Be abejo, dar ir šiek tiek lankstumo būtų ne pro šalį. O jei jūsų partneris jus pakvies aptarti bendrų išlaidų – neatidėkite, vis tiek vieną dieną ties šia tema turėsite padirbėti. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį būsite pernelyg susitelkę į nuotykius, norintys kovoti už tai, kas jums malonu ir už tuos, kuriuos mylite. Galiausiai galite suprasti, kad kovojate ne už juos, o su jais ir savo bei jų norus tenkindami tuštinate savo sąskaitą. Beje, santykiai su artimu žmogumi gali jums tapti žaizda, kurios gydymui skirti vaistai padėti praeityje. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?