Pirmasis naujosios Šilutė rajono savivaldybės tarybos posėdis

2015-07-25, Šilutės r. savivaldybės informacija

Šilutės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje 2015-07-23 įvyko pirmasis aštuntojo šaukimo Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo visi 25 išrinkti ir prisiekę Tarybos nariai.
Posėdį vedė pirmą kartą Lietuvos savivaldos istorijoje tiesiogiai šilutiškių išrinktas ir iškilmingoje aplinkoje prisiekęs meras Vytautas Laurinaitis. 

Pirmajame posėdyje meras padėkojo mero pavaduotojams, dirbusiems visuomeniniais pagrindais Algirdui Balčyčiui ir Virgilijui Pozingiui.

Vėliau Tarybos nariai slaptu balsavimu išrinko mero pavaduotoją ir Administracijos direktorių, prieš tai atleidę iš Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų Sigitą Šeputį ir jo pavaduotoją Inesą Murauskienę.

Mero pavaduotoju išrinktas Algirdas Balčytis, už kurį balsavo 15 Tarybos narių.

Savivaldybės administracijos direktoriumi paskirtas Sigitas Šeputis, kuris balsavime nedalyvavo ir išėjo iš posėdžių salės. Už Sigitą Šeputį balsavo 17 Tarybos narių.

Tarybos nariai laikinai, iki rugpjūčio 3 d., pavedė eiti Administracijos direktoriaus pareigas Inesai Murauskienei. Posėdyje taip pat dalyvavo Vyriausybės atstovė Daiva Krekeš.

Posėdžio pabaigoje buvo perskaityti keli pareiškimai. Šilutės rajono savivaldybės meras V. Laurinaitis perskaitė pareiškimą, kad Taryboje susiformavo politinė dauguma. Ją sudaro partija Tvarka ir teisingumas, Socialdemokratų partija, Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Darbo partija ir Visuomeninis rinkimų komitetas „Už žmonių valdžią“. Tarybos narys, frakcijos pirmininkas Vaidas Pavilonis pareiškė, kad sudaryta Šilutės rajono savivaldybės tarybos Tvarkos ir teisingumo frakcija.

Tarybos narė Genovaitė Kimbrienė, frakcijos pirmininkė, perskaitė pareiškimą dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir Visuomeninio rinkimų komiteto už žmonių valdžią frakcijos sudarymo.

Tarybos narys, mero pavaduotojas, frakcijos pirmininkas Algirdas Balčytis pareiškė, kad yra sudaryta Šilutės rajono savivaldybės tarybos Lietuvos socialdemokratų frakcija.


Straipsnio komentarai

nespejo i kede atsisest o jau premijas didinasi 2015-07-28
nieko sau geras posedis kaip paisididinti priedus tokiom sumom pinigu atsiranda o kad kesius ir šaligatviu sutvarkyt pinigu nebera o kokia apleista šilutes stotis baisiausia iš viso rajono Komentaras patinka Komentaras nepatinka
geras politikavimas 2015-07-25
geras posedis kas kiek alaus išgere kas ka apzendijo kas paska i krikštynas nuejas kas kam kyši gaves Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?