Šilutės rajone jaunas kariškis brolio automobilį sudaužė jo akivaizdoje

2015-07-26, Šaltinis: 15min.lt
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
Šeštadienį žvyrkelyje tarp Pašyšių ir Šilutės vertėsi automobilis „Peugeot 206“. Kariuomenėje savanoriškai tarnaujantis 25 metų vaikinas brolio mašiną sudaužė savininko akivaizdoje.

Avarija įvyko šeštadienį apie 11 val. netoli Armalėnų kaimo aerodromo, kur bazuojasi kariai savanoriai.

Teigiama, kad 25 metų vaikinas į avariją pateko ne tarnybos metu. Tuo tarpu jo brolis automobilio savininkas šeštadienį sunkvežimiu paskui savąjį „Peugeot“ važiavo tarnybos metu. Karys avariją galėjo matyti savo akimis.

Avarija žvyrkelyje Pašyšiai–Šilutė, kaip tokiais atvejais sakoma, įvyko lygioje vietoje. Menkai patyręs vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė transporto priemonės ir vertėsi. Ten, kur įvyko avarija, auga ne tik du gana stori pakelės medžiai, bet ir visai arti važiuojamosios dalies sumontuota gelžbetoninė elektros tinklo atrama. Laimė, apsivertęs „Peugeot“ tiek medžių, tiek stulpų išvengė.

Po avarijos vairuotojas liko įstrigęs transporto priemonės viduje. Jam išsilaisvinti padėjo paskui važiavę kolegos kariškiai, tarp kurių buvo ir vairuotojo brolis.

„Peugeot“ netrukus atverstas ant ratų.

Vairuotojas tik susižalojo ranką, todėl po medikų apžiūros vykti į ligoninę atsisakė.

„Peugeot 206“ savivinkas minėjo, kad nepyksta ant brolio dėl sudaužytos mašinos, mat svarbiausia yra per nelaimę išsaugota sveikata.

Šaltinis: 15min.lt

 


Straipsnio komentarai

jo2015-07-30
kaip lietuvoj zmones vairuoja tai baisu sest imasina,lekia skuba kaip velniai i pekla.jaunimelis galvoja kad yra nemirtingi gal kada susivoks kad gyvenimas yra grazus ir toks trapus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
greiciau i kapines giltine laukia 2015-07-27
valio lietuvos lakunams pareis iš kariuomenes nupirks kita ir vel skraidys Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?