Pirmadienio horoskopas – liepos 27 d.

2015-07-27, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Svajonės
Fotolia nuotr. / Svajonės

Naują savaitę pradėkime su naujomis mintimis ir šypsena!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien vilsitės dėl dalykų, kurie nieko verti ar neturi realaus pagrindo. Bet nesiliausite džiūgavę net tuomet, kai ne visos viltys pasiteisins ir išsipildys – gera nuotaika nuolat vaikščios kartu su jumis. Todėl kaskart radę būdą, kuris galėtų paskaidrinti ne tik jūsų, bet ir kitų žmonių dieną, nedvejodami imkite vairą į rankas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Noriai trauksitės į įvairausias veiklas, kurios daro jus priklausomais nuo kitų žmonių, o juos – nuo jūsų. Ir tokią kryptį pasirinkę maitinsite save pažadais, kuriuos girdėsite iš komandos narių ar draugų. Net jei iš jų nei vienas nebus įvykdytas, tai nesutrukdys jums mėgautis dar viena vasariška diena.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Daug tikėdamiesi ir nieko blogo neįtardami, džiaugsitės šalia dirbančiais ar atostogaujančiais ir jums iškeltais tikslais. Ir nors jūsų pačių poreikiai bus toli nuo to, ko tikisi jūsų darbdaviai ar vadovai, nosies nenukabinsite. Jūsų parneriai be didelių pastangų įrodys, kad vasarą dėl to kvaršinti sau galvos tikrai neverta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien noriai meluosite sau dėl įvairiausių priežasčių. Kol tai nekenkia sveikatai, darbo aplinkai, santykiams su kolegomis ar darbo kokybei – kodėl gi ne? Išties bus nelengva išlaikyti ribą tarp per daug ir per mažai, tačiau atminkite, kad būsite mylimi ir gerbiami tuomet, kai įkvėpsite kolegas savo elgesiu, darbu ar gyvenimo būdu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tikėjimas visų aplink jus esančių žmonių geranoriškumu ir palankia visų įvykių baigtimi jus ramins. Optimistinės gaidos, kurios ne visuomet bus kuo nors pagrįstos, padės jums tikėti, kad net tai, kas nepasiteisina šiandien, pasiteisins kada nors. Bet kuriuo atveju, pravartu savo apetitą malonioms patirtims ar kitoms gėrybėms šiek tiek sumažinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Viena vertus, šiandien viskas atrodys lengva, paprasta, taip puiku, kaip ir norėtųsi dar vieną vasaros dieną. Kita vertus, daug ko bus neįmanoma suprasti ir lengva pasiklysti, ypač su antrąja puse sprendžiant šeimos ar namų reikalus. Laimei, kad ir kokiame labirinte atsidursite, vilties neprarasite. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien sunku bus apsispręsti, kas svarbiau: susikoncentruoti rimtiems darbams, užsiimti kažkuo, kas džiugina jūsų sielą ar suspėti kuo daugiau vietų aplankyti ir kuo daugiau žmonių sutikti. Jausitės nugalėję save, kai jums pavyks viską suderindami. Tačiau tai iš jūsų pareikalaus šiokių tokių pastangų, kurios dažnai skatins nuleisti rankas. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Noriai ir nekreipdami dėmesio į jokias aplinkinių pastabas, vaikščiosite ant keistos ribos. O to prasmę suprasite tik patys. Niekas nesugebės jūsų įtikinti, kad rizikingi sprendimai neturi jokio pagrindo, tik jūs ir jūsų pačių klaidos. O tai, ką jums šiandien sako nuojauta, verta iškart išmesti lauk kaip nereikalingą balastą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ši diena jūsų, bet pernelyg neįsijauskite į visa žinančio vaidmenį, nes kai kas gali viską matyti kiek kitaip, ypač namuose. Tačiau ne jums abejoti dėl menkniekių ar nuogąstauti. Dideliais žingsniais keliausite per dieną visiems rodydami savo tikrąjį veidą, kurio išraiška dažniausiai skatins nusiminusius nusišypsoti, o nusivylusius – pakilti ir eiti pirmyn. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien bandysite įsikurti taip, kad rastumėte sau kuo patogesnę ir atokesnę vietelę. O joje auginsite savo lūkesčius lyg kokius augalus. Tokio jūsų elgesio nesupras kažkas iš arti jūsų esančių žmonių ar tie, kuriems reikės iš jūsų kokios nors informacijos. Deja, pokalbiai nuves klystkeliais, todėl pernelyg giliai į juos nesivelkite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Viską darysite dėl draugų ar kokių nors savo bendražygių ir tikėsite jų besaikiais pažadais. Tačiau dėl gerų santykių su jais ar bandydami taip juos išsaugoti, nesileiskite vedžiojami už nosies. Ypač, jei kažkas jums žadės geresnes pajamas ar jus be perstojo girs. Regis, viskas yra priešingai. Netruksite tuo įsitikinti. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien grumsitės su išsiblaškymu, trukdančiu produktyviai dirbti. Net jei atostogaujate, neleiskite mintims klaidžioti ten, kur joms norisi – tokiu būdu sugalvosite keisčiausių dalykų, kurie jus nuves tolokai nuo realybės. O tuos, kurie norės grąžinti jus į žemę, nekaltinkite tuo, kad jie daužo jūsų svajones. Gal jie jums parodys naujų ir kur kas realesnių?


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?