Antradienio horoskopas – liepos 28 d.

2015-07-28, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Avietės.
Fotolia nuotr. / Avietės.

Linkime vitaminų ir gerų emocijų dienos. Kad niekas nesuerzintų ir išliktumėte ramūs.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien optimizmas bus tai, kuo save maitinsite ir kitus vaišinsite. Jo nepaleisite iš rankų iki vakaro, būdami kupini gyvybės, kūrybiškų sprendimų, žaismingumo ir noro kuo plačiau paskleisti tai, kuo patys tikite. Net jei kaskart mažumėlę persistengsite, tokiu būdu tik dar daugiau žmonių sužavėję įtikinsite. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūs kur kas didesnius kalnus įveiksite, neturėdami plano visko išlaikyti taip, kaip buvo iki šiol, ir visko pasilikti ar susižerti sau. Tiesa ta, kad nukreipę dėmesį nuo savęs į kitus asmenis, nesiliausite stebėjęsi, kaip sparčiai ir lengvai link jūsų atskuba visokeriopa pagalba. Ypač iš tų, kurie yra jūsų šeima.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kitų žmonių padedami ir užsidėję jums patinkančios spalvos akinius, su jais žygiuosite per šią dieną. Geroji žinia ta, kad jums pavyks ne tik patiems tikėti, kad pasaulis yra gražus, bet ir nemažai grupei žmonių tai įrodyti. Priežastis paprasta: žodžiai ir geros naujienos iš jūsų lūpų liesis upeliais tuomet, kai šalia jūsų nuolat rikiuosis gausios klausytojų gretos. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien darbuositės taip uoliai, lyg pusryčiams būtumėte suvalgę didžiulę darbštumo porciją. Kai darbų ne mažės, o daugės, žvelkite į visus savo užsiėmimus kaip į pramogą, kuri jums padeda daugiau uždirbti, geriau išreikšti savo sugebėjimus, pasijusti vertingesniems, gyvybiškesniems ar sveikesniems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite tie, kurie nestokos džiaugsmo, nuotykio dvasios ir žaismingumo. Kur eisite, visur ir visiems priminsite, kad vasara kaip reikiant įsibėgėjus ir niekam nevalia to pamiršti. Negana to, tobula diena padaryti įspūdį reikiamiems asmenims, sužibėti savo kūrybiškumu bei pagerinti savo, kaip mamos ar tėčio, reputaciją.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums namuose likti būtų gera, bet net iš jų išeidami, savo privatumą nešitės kartu ir aplink jį bent nedideles ribas apsistatysite. Iš tiesų, nors nuogąstauti nėra dėl ko, tai jums padės tikėti, kad tokiu būdu jūs apsaugote tai, kas vien jūsų. Laimei, į jūsų asmeninę erdvę niekas nesikėsins, priešingai, ją tik visokiais būdais praturtins.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien skubėsite vytis tai, ką privalu atlikti, vis blaškydamiesi iš vietos vietą nuo susitikimo link skambučio, nuo vienos vietos link kitos. Be to, bus daug idėjų ir minčių, kurias turėsite žūtbūt išlieti savo komandos nariams ar bičiuliams. Kai kuriam iš jų galėsite būti dėkingi už paslaugą ar suteiktą informaciją. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums bus išties svarbu, kiek ir kaip esate vertinami. Todėl kai kurie iš jūsų nuspręs pinigus leisti, kad įsigytų tai, kas jiems padeda jaustis vertingiems, o kiti galvos kaip savo gebėjimų dėka užsidirbti. Antriesiems atsiras daugiau priežasčių ir būdų įtvirtinti save darbe ar įveikti dar vieną profesinę aukštumą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kad ir kur eisite, visur būsite iš toli matomi, o jūsų ketinimai, jausmai ar emocijos nebus vien jų reikalas. Laimei, tokiu būdu savęs ir savo paslapčių neišbarstysite. Pasirinkę tokią krytį suteiksite kitiems daugiau priežasčių ir parodysite daugiau būdų, kaip jie galėtų siekti savo svajonių, gilinti žinias, tvirtinti tikėjimą ir auginti optimizmą. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nėra prasmės kaišiodami galvą iš užkulisių ar kitos vietos, kurioje galite dirbti ar ilsėtis kitų netrukdomi. Toks laikinas atsiskyrimas nuo išorinių žvilgsnių jums leis ne tik savo vidines galias stiprinti, bet ir tinkamiau įsiskverbti į jums atkleistas kitų asmenų paslaptis. Savo įžvalgumo dėka galėsite ne vien prie jų, bet ir prie kitų žmonių dosnumo prisiliesti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums bus gera patikėti jus palaikančia kolektyvo dvasia. Kai draugai ar kolegos tikės jumis, tikėkite jais ir jūs, kiek įmanoma būdami tiltais, jungiančiais tuos, kurie patys neranda būdų susitikti. O jei jums pavyks sau pripažinti, kad šalia jūsų esantys žmonės jums yra tikra dovana, vadinasi, radote šios dienos sėkmės raktą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien darbe norėsite lipti kuo aukščiau, o jei atostogaujate, vis tiek nepraleisite progos darbais, žodžiais ar kitais būdais atkreipti dėmesį. To siekite kūrybiškai, nepamiršdami, kad turite kuo praturtinti savo darbo aplinką, pagerinti savo, kolegų ar namiškių savijautą ir papuošti aplinką, kurioje dirbate ar atostogaujate.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?