Šilutiškės dalyvavo tradiciniame oreivių čempionate

2015-07-28, „Šilokarčemos“ informacija
organizatoriai.  Tradicinio oreivių čempionato „Biršono taurė 2015“. dalyvės (raudonas Lacoste balionas).
organizatoriai. Tradicinio oreivių čempionato „Biršono taurė 2015“. dalyvės (raudonas Lacoste balionas).

Sakoma, kad sėkmė ateina pas tuos, kurie anksti keliasi. Todėl drąsiai galima teigti, kad tradicinio oreivių čempionato „Birštono taurė 2015“ dalyviai buvo ypač sėkmingi ir laimingi, mat kilo drauge su saule. Tarp 35 dalyvavusių pilotų - ir šilutiškė Giedrė Lukšaitė, mergina, kuriai, atrodo, net „nagai niežti“, jei nenuveikia kažko naujo. Pilotei čempionate gelbėjo nuolatinės kolegės futbolo aikštelėje I. Slavickaitė, G. Ratkevičiūtė ir A. Sakalienė.

Norą kilti į dangų Giedrė pajuto prieš beveik dešimtmetį, kuomet, paskatinta bičiulio, tapo oro baliono komandos nare. Vien tik buvimas komandos nare Giedrės nesužavėjo, todėl mergina pradėjo mokytis pilotų mokykloje. Po kelerių metų baigusi šiuos mokslus mergina savarankiškai išmoko pilotuoti.  Kiekvienas iš jūsų gali „pasivaikščioti“ virš Šilutės bokštų ir namų stogų, nes Giedrė kartas nuo karto pakelia balioną ir virš miesto. Šis „pasivaikščiojimas“ dangumi užkrėtė ir Giedrės drauges, kurios iki tol balioną buvo mačiusios tik iš apačios. Tad dalyvavimas čempionate buvo išūkis ne tik pilotei, bet ir lengva avantiūra visai komandai.

Tarp 35 komandų 14-uoju numeriu pažymėta šilutiškių komanda buvo vienintelė, kurią sudarė vien tik merginos. Deja, prizinių vietų čempionate iškovoti nepavyko, tačiau iš varžovų netrūko  gražių žodžių.

„Birštono taurės“ čempionatas organizuojamas jau 20-ąjį kartą. Tai iš tikrųjų įspūdingas renginys, kuomet temstant miesto gatvėse nusidriekė eilė automobilių su priekabomis, o pilotai degino liepsną virš degiklių. Temstančiame Birštone tai sukūrė tam tikrą pašvaistę. „Tai buvo tikrai įsimintinas reginys“, - patikino organizatoriai.

 

 

 


Foto galerija

Giedrė teigė, kad jos komanda buvo pati geriausia.Tradicinio oreivių čempionato „Biršono taurė 2015“. dalyvės (raudonas Lacoste balionas)

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?