Buvęs „Šilutės” įžaidėjas išrinktas gražiausio momento rungtynėse savininku

2015-07-28, „Šilokarčemos“ informacija
E. Mološčiakas du pastaruosius sezonus vilkėjo „Šilutės“ marškinėlius ir buvo vienas naudingiausių komandos žaidėjų.
E. Mološčiakas du pastaruosius sezonus vilkėjo „Šilutės“ marškinėlius ir buvo vienas naudingiausių komandos žaidėjų.

Nacionalinėje krepšinio lygoje išrinkti gražiausi sezono momentai, vieno jų savininkas - buvęs „Šilutės“ įžaidėjas Eivydas Mološčiakas.

Kol krepšinio komanda „Šilutė“ naujienų apie naująją sezoną nepraneša, prisiminkime gražiausius momentus iš 2014-2015 metų sezono. Nacionalinė krepšinio lyga išrinko ir krepšinio fanams pristatė geriausias sezono akimirkas. Ar dar pamenate sezono pabaigoje iš „Šilutės“ (NKL) išvykusį į „Šiaulius“ (LKL) įžaidėją E. Mološčiaką? Taip, tai šaunusis komandos kapitonas, sezone stebinęs ne tik puikiu žaidimu, bet ir išgasdinęs rimta galvos trauma varžybose. Eivydui priklauso gražiausias 2014-2015 metų NKL sezono „buzzerbeateris“ (varžyboms besibaigiant užskaityti taškai ir laimėtos rungtynės). 22 metų, 185 cm ūgio gynėjas pasismagino rungtynėse su Kauno „Žalgirio“ dubleriais, kuomet paskutinę sekundę pakibęs ore išlaviravo tarp dviejų gynėjų, „smeigė“ tritaškį „žudiką“ ir atnešė savo komandai pergalę rezultatu 68:67.

 

 

 


Foto galerija

Eivydas praėjusio sezono pabaigoje persikėlė iš „Šilutės“ (NKL) į „Šiaulius“ (LKL). Šiame sezone jis taip pat vilkės „Šiaulių“ marškinėlius.E. Mološčiakas du pastaruosius sezonus vilkėjo „Šilutės“ marškinėlius ir buvo vienas naudingiausių komandos žaidėjų.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!