Baltijos čempionate šilutiškiai gatvės gimnastai tapo prizininkais

2015-07-28, „Šilokarčemos“ informacija
Čempionato nugalėtojai drauge su šilutiškiais (iš kairės į dešinę) - Deividas Smailys, Domantas Budrikas, Justas Mizgeris, Albert Naimovič, Robert Polonski ir Giedrius Rimkus.
Čempionato nugalėtojai drauge su šilutiškiais (iš kairės į dešinę) - Deividas Smailys, Domantas Budrikas, Justas Mizgeris, Albert Naimovič, Robert Polonski ir Giedrius Rimkus.

Liepos 11 dieną Palangoje vyko jaunimo ilgai lauktos ekstremalaus sporto varžybos. Savo jėgas panoro išbandyti ir į kurortą atvyko ne tik Lietuvos ekstremalaus sporto mėgėjai, bet ir aukšto meistriškumo atletai iš užsienio. Džiugina ir tai, kad čempionate dalyvavo ir šilutiškiai , grupės „Quotro“ gatvės gimnastai.

Vienas geriausių ekstremalaus sporto renginys yra itin laukiamas visų šio sporto entuziastų visoje Lietuvoje. Šį kasmetį atvirąjį Baltijos šalių gatvės gimnastikos čempionatą organizavo  Mayhem komanda. Renginys vyko pačiame miesto centre – J. Basanavičiaus gatvėje. Varžybos vyko visą dieną, buvo įvairios ištvermės rungtys dalyviams ir žiūrovams. Antroje dienos pusėje startavęs Baltijos čempionatas pritraukė didelį žiūrovų dėmesį. Po įtemptos kovos išaiškintas ir nugalėtojas – juo tapo penkiolikmetis iš Latvijos Daniels Laizans, pirmą kartą nugalėjęs Baltijos šalių pirmenybėse. Antrasis liko 2013 m. čempionas Robert Polonski. Bronzos medaliu pasipuošė taip pat  lietuvis Deividas Smailys iš Kauno.

Šilutiškiai gatvės gimnastų „Quatro” nariai Domantas Budrikas ir Justas Mizgeris pirmenybėse tapo prizininkais. „Push up king“ grupėje Domantas iškovojo II vietą, o „Freestyle“ grupėje Justas nugalėjo visus varžovus ir laimėjo I vietą.

 

 


Foto galerija

„Freestyle“ grupėje Justas Mizgeris nugalėjo visus varžovus ir laimėjo I vietą.Čempionato nugalėtojai drauge su šilutiškiais (iš kairės į dešinę) - Deividas Smailys, Domantas Budrikas, Justas Mizgeris, Albert Naimovič, Robert Polonski ir Giedrius Rimkus.Lietuvos ekstremalaus sporto entuziastai Palangoje.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?