Trečiadienio horoskopas – liepos 29 d.

2015-07-29, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Balionai
„Fotolia“ nuotr. / Balionai

Sužinokite, ką šią dieną jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors visą dieną neprarasite susitelkimo į jums svarbius tikslus, įdienojus retkarčiais sau leisite nukrypti kur nors toliau nuo kas kasdienybės ir tikėti tuo, kas nematoma akimis. Vėliau svajoti nebus nė menkiausios priežasties:  jei jūs neparodysite savo galių darbe, kažkas kitas jums parodys savąsias, tokiu būdu sumenkindamas jūsų įtakas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tikėsite savimi ir vasaros vėjai nebus pajėgūs jūsų pasiryžimo išvaikyti. Dieną aštrius kampus apglaistys nuoširdus bendravimas su kolegomis ar draugais, kurie leis jums į viską pažvelgti kitaip, net jei iš esmės nepakeis jūsų nusistatymų ar nusiteikimų. Būtų gerai apie tai nepamiršti pavakarę, kai būsite pasiruošę žūtbūt laimėti bet kokią diskusiją.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien problemos, kurias dažniausiai sau susikursite patys, geriausiai spręsis tik imantis visos atsakomybės už savo veiksmus ir turint aiškų planą, kaip tai padaryti. Dienos įvykiai, tiesa, atpūs kiek abejonių, ypač susijusių su darbu, kurias pravartu pritaikyti užuot atstūmus, kaip ir jums primygtinai siūlomą pagalbą ar paramą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Šiandien netruks žmonių, kurie nedvejodami jums teiks palaikymą ir paskatinimą, tačiau jūs kartais tame įžvelgsite norą jums vadovauti ar jus valdyti. Todėl dieną ieškosite galinčių jus išlaisvinti, o tai gali būti žmonės, jų pasiūlymai, žinios ar šiaip kokie nuo kasdienybės jus atitraukiantys dalykai. Galiausiai vis tiek teks grįžti prie to, kas jums skirta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums šiandien bus lengva būti nuosekliems ir susitelkusiems į savo tikslus, kai jie bus susiję su darbu, buitimi ar kūno stiprinimu. Su kolegomis dieną pavyks susitarti iš pusės žodžio. Vakarop nevalia improvizuoti. Kur kas protingiau būtų laikytis instrukcijų ir savo ar kitų asmenų nustatytų taisyklių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors išorinės aplinkybės ir jūsų vidus kvies jus būti rimtiems ir susitelkusiems, tai ne priežastis numesti nuo veido šypseną ar išvaryti lauk vasariškų nuotykių ilgesį. Todėl norėdami ką nors svarbaus prisipažinti tiems, kuriems puoselėjate šiltus jausmus – taip ir padarykite. O jei vakare pramogoms neliks vietos – darykite tai, ko esate prašomi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandienai turėsite konkrečių planų, bet ne visus juos įvykdysite taip nuosekliai ir metodiškai, kaip jums norėtųsi. Kai ko griebsitės vedami įkvėpimo ar paskatinti savo kolegų. Tokiu būdu rasdami sprendimų, kurie anksčiau galėjo atrodyti neįmanomi. Vakare jums sunku bus nuspręsti: elgtis savaip, ar apklusti tiems, su kurias gyvenate po vienu stogu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nesivaikysite lengvos sėkmės, net jei kai kurios aplinkybės jums žadės, kad būtent taip pasielgti būtų protinga. Tiesa, būkite tikintys ir tuo tikėjimu, kurį ne visiškai gebate paaiškinti, užkrečiantys kitus. Deja, dėl per griežtos vidinės kontrolės jūsų mintys gali pasilikti galvoje, nepasiekusios adresato.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien vidumi jausite, kas naudinga jums ir jūsų namams ir, jei tinkamai sujungsite šiuos pojūčius su realiomis galimybėmis, įgysite tai, kas jums ar jūsų šeimai reikalinga. Vakaro žaidimuose jums pasiūlytos kortos gali neatitikti jūsų lūkesčių, tačiau tinkama strategija ir nuoseklus planas gali beviltiškas aplinkybes paversti daug žadančiomis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūsų tvirtumas gali būti pavyzdžiu ir atrama kitiems, tačiau jei perlenksite lazdą, tai taps siena, į kurią atsitrenks jautresnės būtybės. Ir nors įdienojus švelnesniu žvilgsniu pažvelgsite į aplinkui jus esančius ir neįtikėtinų istorijų jiems papasakosite, vakarop nejučia užsidėsite nepatiklumo ir rūstumo kaukę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien bent trumpam atsitraukę nuo kasdienių rūpesčių paieškokite atsakymų į šios dienos klausimus savo viduje. Ten klaidžiodami sužinosite ir tai, kur slepiasi jūsų galimybės ir talentai. Vakaro įvykiai ar žmonės jums primins apie jūsų praeities paklydimus, kuriuos jūs verčiau užmirštumėte.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien tikėsite tais, su kurias dirbsite ir pramogausite, būdami tikri, kad komandoje ar grupėje jums patogiau nei vieniems. Tie, kurie bus šalia jūsų, tikės jūsų nevisiškai pagrįstais pasiūlymais  ir padės jums savo įžvalgas pritaikyti praktikoje. Vakare jūsų požiūris į draugystę gali kiek pakisti ir skatinti jus pakeisti taktiką.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?