Abiturientams – antras šansas

2015-07-29, BNS
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) popietę paskelbs laisvas vietas, kurių stojantieji neišsidalijo per pirmąjį etapą.

Pirmame etape studijos valstybės finansuojamose vietose ar studijų stipendijos pasiūlytos daugiau kaip 14 tūkst. asmenų, o į valstybės nefinansuojamas vietas pakviesta per 12 tūkst. stojančiųjų.

Antrajame pagrindinio priėmimo etape gali dalyvauti asmenys, nepasirašę studijų sutarties į valstybės finansuojamą arba valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija ar į jas negavę kvietimo, taip pat nutraukę sutartis į šias vietas. Stojantieji, norintys dalyvauti antrajame etape, turi šį norą patvirtinti LAMA BPO informacinėje sistemoje. Šiame etape galima koreguoti pageidavimų eiliškumą, tačiau negalima įrašyti naujų pageidavimų. Prašymai koreguojami nuo trečiadienio popietės iki penktadienio vakaro.

Antrojo etapo rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 3 dieną, pirmadienį.

Pirmajame etape pasirašęs studijų sutartį dėl valstybės nefinansuojamos vietos asmuo, antrajame etape laimėjęs valstybės finansuojamą vietą arba valstybės nefinansuojamą vietą su stipendija, pirmo etapo sutartį gali nutraukti arba pasilikti studijuoti pagal dvi studijų programas.

Paskelbus pagrindinio priėmimo antrojo etapo rezultatus, stojantieji turės apsispręsti ir dėl gautų tikslinio finansavimo pasiūlymų.

Antrojo etapo sutartys bus pasirašomos rugpjūčio 4–6 dienomis.

Vėliau dar vyks papildomas priėmimas.

Bendrajame priėmime dalyvauja 43 aukštosios mokyklos.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!