Ketvirtadienio horoskopas – liepos 30 d.

2015-07-30, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Mergina
„Fotolia“ nuotr. / Mergina

Lengvu žingsniu žengiame per savaitę ir skaitome dienos prognozes.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte sunkiai derinsite savo saviraiškos polėkius su darbo pareigomis ar kitais profesiniais apribojimais. Galimybė būti geru darbuotoju dar labiau sumenks dėl įvykių namuose, namiškių poelgių ar jūsų vidinių nuostatų. Laimė, vakare kažkas jums padės susitelkti, suteikdamas ilgai lauktą pagalbą ar lėšas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dieną pradėsite manydami, kad viską žinote geriau už kitus. Tačiau neilgai trukus įsitikinsite, kad nežinote nieko. Bandymai iš naujo susiręsti savo tikėjimą ar įsitikinimus neišvengs karštų diskusijų ir prieštaringų nuomonių susidūrimo. Kai nežinosite, kuo pasitikėti, pasitikėkite savo antrąja puse ar darbo partneriu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte iš draugų gautos žinios skatins jus kur nors pabėgti, bet, be abejo, to nepadarysite. Priešingai, teks imtis atsakomybės už savo ar net kitų žmonių veiksmus ir net pinigus. Čia bus manančių kitaip ir norinčių apsaugoti tai, kas jų. Pasitikėjimas ir tabu laužymas gali tapti prieskoniu, kuris paskanins tai, kas tikrai ne jūsų skonio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Ryto įvykiai darbo vietoje gali jums priminti, kad viskas kinta ir jums telieka rasti savo vietą, užuot bandžius išvengti to, kas neparanku. Savo nuomonę apginti dieną gali būti taip pat nepaprasta ir bet kokios diskusijos vers kitus abejoti jumis, o jus – savimi. Norimą stabilumą sukursite atlikdami atsargius, bet gerai apgalvotus veiksmus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte jūsų kasdienybėje sumaištį sukelti gali iš toli jus pasiekusios naujienos. Jei paversite jas pagrindine pokalbių tema, užuot tęsdami tai, ką pradėjote vakar ar privalote atlikti šiandien, surasite dar daugiau priežasčių nerimauti. Šeimos narių prašymai ir jūsų noras juos įvykdyti sustatys viską į vietas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai ryte išsibarstys tai, ką ilgai ir kruopščiai rinkote, nurimkite ir sugrąžinkite viską į vietas. Kitu išbandymu gali būti neramumai jūsų komandoje, kurie, jūsų galva, jums trukdys džiaugtis vasaros džiaugsmais ar įvykdyti tai, ką sumanėte. Vakare jums suteikta informacija gali būti skurdoka, bet būtent tai, ką jau senokai norėjote žinoti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte jūsų antroji pusė ar kitas svarbus asmuo mokės jus nustebinti, bet, deja, nepradžiugins. Priešingai, tokiu būdu namuose ar jūsų viduje viskas apsivers aukštyn kojomis. Dar savo ranką čia pridės kažkas iš kolegų ar jūsų nesugebėjimas derinti asmeninių ir profesinių tikslų. Naudingas pirkinys namams vakare viską sustatys į vietas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte jūsų dienotvarkė visiškai pasikeis dėl nenumatytų įvykių darbo vietoje, sveikatos ar buities rūpesčių. Jus bus lengva išmušti iš pusiausvyros ir tuomet, kai kažkieno nuomonė nesutaps su jūsų turima informacija ar patirtimi. Vakare žinosite, kam, ką ir kaip nedaugiažodžiaujant pasakyti, kad jumis patikėtų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nieko tokio, jei ryte jums teks tenkintis tuo, ką turite, atsisakant kažko, kas jums malonu. Per dieną daugiau laiko skirdami ne malonumams, o pareigoms, išlošite papildomų taškų. Juos panaudosite įvairiose situacijose, pavyzdžiui, tariantis dėl bendrų lėšų panaudojimo ir apsisprendžiant dėl seniai planuotų pirkinių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte neramumus tarp jūsų šeimos narių kurstys kažkieno užgaidos ar kitos nenumatytos aplinkybės. Tokiu būdu ir jūs jausitės menkiau apsaugoti nuo dienos vėjų. O dar tie, kuriais paprastai tikite, kvies jus nelygioms kovoms. Vakare sutvirtėsite tuomet, kai šalia bus patikimas draugas ar žmonių grupė.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte ne visi supras jūsų poelgių prasmę ir garsiai apie tai jums praneš. Kaip į tai reaguosite, tokias ir nuotaikas aplink save paskleisite. Deja, abejingai numoti ranka nepavyks, ypač jei praeities klaidas jums rodys kai kas iš jūsų kolektyvo narių. Pusiausvyros garantas – tvirtas žinojimas, kuriuo keliu norite eiti ir pasiryžimas jo nekeisti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai jūsų komandos nariai ar bičiuliai supainios visą jūsų susikurtą dienos planą, nežinosite, kuria kryptimi plaukti. Kuo giliau grimsite į abejones ar ginčus su aplinkiniais, tuo prasčiau seksis atskirti pelus nuo grūdų. Įsitikinimai, patikima informacija, jūsų įgytos žinos gali jums grąžinti kryptį, tikėjimą savimi bei kitais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?