Darbo vietoje tragiškai žuvo baldų įmonės „Germanika“ darbuotojas

2015-08-03, Karolina KIRTIKLYTĖ
Asociatyvi lsveikata.lt nuotrauka
Asociatyvi lsveikata.lt nuotrauka

Antradienio popietę, apie 15 valandą, SBA dukterinės baldų įmonės „Germanika“, esančios Sakūtėlių kaime, gamybos ceche įvyko skaudi nelaimė. Buvo pranešta, jog 57-erių įmonės darbuotoją prispaudė gamybos įrenginiai.

Kaip nukentėjo 1958 metais gimęs vyras, išsiaiškins šį skaudų įvykį tiriantys pareigūnai bei Darbo inspekcijos tyrėjai.

Prispaustą darbuotoją tuoj pat pastebėjo kolegos ir puolė jį gelbėti. Kol buvo laukiama atvyksiančių ugniagesių gelbėtojų, patys įmonės darbuotojai ėmėsi pakelti kolegą prispaudusį įrenginį ir jį išlaisvino. Vyras iš karto buvo paguldytas ant kieto pagrindo, o pirmąją pagalbą iki atvykstant greitosios pagalbos medikams nukentėjusiajam teikė įmonės medicinos darbuotoja. Medikų teko ilgokai laukti, nes iki Sakūtėlių kaimo jiems teko įveikti 20 kilometrų atstumą.

Žuvusysis buvo patyręs sunkią traumą, tad net ir po didelių medikų pastangų teliko konstatuoti  57-erių vyriškio mirtį.

„Nelaimės aplinkybių šiuo metu negaliu komentuoti, kadangi vyksta tyrimas. Galiu pasakyti tik tiek, jog visas įvykis buvo užfiksuotas ceche įrengtų vaizdo kamerų. Manau, šis vaizdo įrašas labai padės tyrimui. Esame visi sukrėsti šio įvykio. Tai pirmoji tokia nelaimė per visus 10 mūsų darbo metų. Į pagalbą pasikvietėme ir psichologus, kurie bendravo su darbuotojais, padėjo jiems“, - telefonu „Šilokarčemos“ korespondentei sakė UAB „Germanika“ direktorius V. Kirkutis.

Jis pasakojo, jog žuvęs darbuotojas buvo aukščiausios kvalifikacijos šaltkalvis. „Mes labai džiaugėmės, kai mūsų įmonėje pradėjo dirbti toks profesionalus, nuostabus darbuotojas. Tai baisi nelaimė, visi gedime kartu su jo šeima“, - užuojautą artimiesiems reiškė V. Kirkutis. Žuvusiojo laidotuvėmis rūpinasi įmonė.

Kaip ir minėjome, šio įvykio aplinkybes tiria Darbo inspekcijos ir Šilutės policijos pareigūnai.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!