Penktadienio horoskopas – liepos 31 d.

2015-07-31, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Oro balionas
„Fotolia“ nuotr. / Oro balionas

Pasitikite paskutinę liepos mėnesio dieną su dienos horoskopu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien dėl pilnaties Vandenio ženkle būsite įsukti į komandinės veiklos ar pramogų sūkurį, kuriame jums neužteks būti tik dalyviu. Būsite tikri, kad turite pakankamai kompetencijos vesti bičiulius, kolegas ar bendražygius paskui save. Jūsų užduotis tapti jungiančia ir palaikančia grandimi, kurios dėka visi jaustųsi patogiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pilnatis Vandenio ženkle, t. y. jūsų karjeros ir asmeninių tikslų srityje, todėl jums bus proga pjauti tai, ką čia užauginote per pusę metų. Nebandykite žūtbūt didžiuotis tuo, kas pasiekta, nes kai ką gali tekti persodinti ar patręšti. Tam praverstų patikimo asmens patarimas, net jei iš pradžių jis pasirodys ne visiškai tinkamas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien nevalia ignoruoti pasiūlymų, susijusių su kelionėmis, studijomis ar tuo, kas atitolina jus nuo kasdienybės ir plečia jūsų akiratį. Leiskite sau pasvajoti, pernelyg nesižvalgydami į praeitį ir į tuos, kurie jumis ar jūsų pasirinkimu abejoja. Tačiau neapsunkinkite savęs tuo, kas paverstų jūsų realią ar dvasinę kelionę sunkia našta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Dėl šio mėnesio pilnaties jums teks dalintis pyrago gabalą su kažkuo kitu. Ar skanus jis bus, ar ne jūsų skonio, vis tiek turėsite atrasti savyje tolerancijos kitiems: pasitikėti, atrasti naujų skonių ir galbūt juos pamėgti. Tačiau tai neturėtų sumenkinti jūsų asmeninės savivertės, o ją savaip sustiprinti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien pilnačiai apsistojus jūsų partnerystės srityje galite atsidurti keistoje situacijoje dėl jūsų artimo žmogaus ar kito svarbaus asmens. Tai vis dėl pasiūlymų, kurių nei sapnavote, nei laukėte. Bet argi tikrai nelaukėte? Gal kur nors širdies kertelėje puoselėjote kažką, kas jus dabar atvedė prie šio keisto, bet viliojančio taško?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien neverta labai prasitikėti tuo, kas surašyta jūsų darbo kalendoriuje, nes dienotvarkė gali pasikeisti kelis kartus. Neužsispirkite, kad privalote atlikti vieną ar kitą užduotį. Toms, kurias jums pasiūlys ar paprašys atlikti, jūs esate geriausiai pasiruošę ir jos atpūs naujų vėjų į jūsų kasdienybę ar pagerins jūsų savijautą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien dėl pilnaties Vandenio ženkle turėsite ne vieną priežastį įrodyti, kaip gebate džiaugtis, nepaisant to, kas vyksta aplinkui. Pramogos, vaikų juokas ir kūrybiški sprendimai -  tai, kuo jūs šiuo metu galite atkreipti į save kitų dėmesį. O jei vis dar nesulaukiate aplodismentų, apsižvalgykite po savo teritoriją, ją pagražinkite ir tęskite kas pradėta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien pilnaties Vandenio ženkle įkvėpti pagalvosite, kaip pertvarkyti namus ar šeimos gyvenimą. Siekite, kad jūsų veiksmai netrukdytų jūsų įprasto darbo ritmo, neatitrauktų jūsų nuo įsipareigojimų darbe, o padėtų ne tik sukurti patikimesnę privačią aplinką, bet ir tinkamiau siekti profesinių ir kitų gyvenimo tikslų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Naujienos vers jus keisti kryptį ir susitikti su žmonėmis, kurių jus neketinote aplankyti ir diskutuoti temomis, kurios nebuvo jūsų planuose. Užuot priešinęsi tam, kas vyksta, įsitikinkite, ar ne patys tai kokiu nors būdu prisišaukėte. Panašu, kad šiuo metu vykstantys įvykiai ir jūsų ausis pasiekiančios naujienos yra jūsų pastarųjų mėnesių darbo rezultatas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien pilnatis apšvies jūsų asmeninių vertybių sritį. Pirmieji supras, ko jiems reikia ir ką jie gali sau leisti įsigyti dėl savo ankstesnių poelgių, antrieji bus pagirti už sugebėjimus, tretiems atsiras galimybė geriau uždirbti. Na o likusiems pasiseks mažiau. Pavyzdžiui, teks rinkti trupinius nuo stalo, prie kurio kiti neseniai sočiai papietavo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien įvyks pilnatis jūsų ženkle, sutelkianti dėmesį į jūsų asmenybę, parodanti tai, kas paprastai nematoma ir atskleidžianti tai, kiek nuosekliai šioje srityje iki šiol padirbėjote. Bet kuriuo atveju galimų permainų nesibodėkite, nepamiršdami, kad dabar labai daug akių stebi kiekvieną jūsų judesį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien pilnatis Vandenio žvaigždyne jus ves gilyn į savo vidų, kur atrasite tai, kas iki šiol buvo nuo jūsų slepiama. Galimas daiktas, kad būtent dabar jus užklups įvykiai, apie kurių reikšmę jums, išskyrus jus, niekas nežinos ar sapnai, kurių neišdrįsite niekam papasakoti. Ir jie padarys keletą perversmų jūsų vidiniame pasaulyje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?