Apiplėšimas Šilutėje: įsiveržė su kirviu, paspruko dviračiais

2015-08-01, lrytas.lt
Į parduotuvę plėšikai atvažiavo senais dviračiais. Sprunkant vienas dviratis neatlaikė. Policija renka įkalčius. Lrytas.lt
Į parduotuvę plėšikai atvažiavo senais dviračiais. Sprunkant vienas dviratis neatlaikė. Policija renka įkalčius. Lrytas.lt

Ramią šeštadienio popietę Šilutėje pareigūnus ant kojų sukėlė signalas iš juvelyrinių dirbinių parduotuvės „Uncija“ Lietuvininkų gatvėje. Į parduotuvę miesto centre įsiveržę du vaikinai mojavo kirviu ir pripurškė dujų, tada griebė tris padėklus su sidabro papuošalais ir pasišalino.

Pareigūnai ieško plėšikų ir aiškinasi nusikaltimo aplinkybes. Policijos teigimu, bet kokia informacija apie du jaunuolius yra vertinga – nusikaltimą ir sprunkančius plėšikus galėjo matyti daugybė liudininkų, nes viskas vyko dieną judrioje miesto gatvėje, pilnoje žmonių, greta prekybos centro.

Labiausiai per užpuolimą išsigando pardavėjos. Kai į vidų įžengė plėšikai, viena moteris buvo pagalbinėse patalpose, o kita – prie prekystalio. Užpuolikai kaukių nedėvėjo.

Vienas plėšikas pardavėjai salėje papurškė ašarinių dujų, o kitas ėmė kirviu daužyti vitrinas ir grobti prekes.

Plėšikai su savimi turėjo didelį krepšį – tokius paprastai naudoja turgaus prekeiviai. Išgirdusi triukšmą į salę įbėgo antroji pardavėja – moteris į plėšikus sviedė kėdę. Jaunuoliai sutriko.

Supratę, kad darbuotojos gali pasipriešinti, jie išbėgo į lauką, šoko ant dviračių ir numynė tolyn, Knygnešių kvartalo link. Viena iš pardavėjų nuspaudė signalizacijos mygtuką ir po kelių minučių prisistatė saugos bendrovės darbuotojai.

Anot liudininkų, per pabėgimą iš nusikaltimo vietos lūžo vieno iš plėšikų dviratis. Vaikinai pasileido bėgti. Policija renka duomenis, kur nusikaltėliai galėjo pasislėpti. Galbūt viename iš kiemų jų laukė automobilis? Nusikaltimo motyvai nėra aiškūs.

Parduotuvės savininkas teigia, kad pagrobti sidabro papuošalai nėra didelės vertės. Jis dėkoja Dievui, kad per apiplėšimą darbuotojos liko sveikos.

Šilutiškiai kalba, kad tokiam apiplėšimui viduryje baltos dienos galėjo ryžtis tik proto dėl dozės netekę narkomanai.


Straipsnio komentarai

jo2015-08-03
niekas nepadejo pardavejoms sitiek zmoniu aplinkui nu jau musu visuomene abejinga kur vyrai nejau niekas nemate turbut pridejo ikelnes issigande.zmogus skesta ziuri nieko nedaro plesia parduotuve taip pat ziopso nu silutes lygis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
d2015-08-02
tai kad nieko cia nera galvota,ybego ir viskas:) narkomanai dar protingesni negu tu manai:) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kestas2015-08-02
: Nusikaltimo motyvai nėra aiškūs: nelabai suprantu kaip jiem neaiskus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
matas2015-08-02
Nemanau kad narkomanai taip viska apgalvotu.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
STT2015-08-02
edgaras fiodorovas su kiselevicium ar kaip ten jo pavarde. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Komentaras2015-08-02
As nesuprantu o tai kur kameros buvo tuo tarpu? Negi neuzfiksavo veidu? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Komentaras2015-08-02
Gailiuosi kad neisejau is maximos pora-3min anksciau.buciau viska macius. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kaunas2015-08-01
ar tik tie narkomanai ne lackis su bienka Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?