Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 1–2 d.

2015-08-01, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Širdies formos sala
„Fotolia“ nuotr. / Širdies formos sala

Ką savaitgalį jums numato žvaigždės? Daug planų ir kelionių, o gal ramų poilsį?

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį būsite pernelyg išsiilgę nuotykių, pramogų, įspūdžių ir meilės nuotykių. Sustosite tik tuomet, kai kažkas apribos jūsų resursus. Sekmadienį savo planus ir idėjas pateiksite taip išmaniai ir išradingai, kad jūsų apylinkėse, o ypač tarp draugų, ilgai skambės nusistebėjimų ir diskusijų aidas.  

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį pernelyg dideles viltis dėsite į savo šeimos narius, tikėdamiesi jų pagalbos savo tikslams pasiekti. Tačiau vos atvėrę jums duris, jie jas greitai uždarys. Sekmadienį namuose netils kalbos, kurių pagrindas prisiminimai ar praeities patirtys. Norėdami kai ką keisto iškrėsti dėl savo šeimos, tai laikysite atskaitos tašku.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Žodžių netrūks, o optimizmą spinduliuojantys žmonės ir pokalbiai su jais ne visada atskleis jums reikalingą tiesą. Viską matuokite saiku, antraip kažkam pasirodys, kad veltui aušinate liežuvį, bet ilgam nenutilsite. Sekmadienį vėl tęsite ta pačia gaida, tačiau į pokalbius įtrauksite bičiulius, kuriuos sieksite iki savęs patraukti.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nusprendę kažkuo pasidalyti, šeštadienį įsitikinsite, kad tikrai yra ir ką, ir su kuo tai padaryti, ir priežasčių pakanka. Tačiau jums nepatiks ribos, kurias nubrėš jūsų atžalos. Sekmadienį savo oratorinius gabumus panaudosite tikslingai ir efektyviai. Ir nieko tokio, jei kai kam atrodys, kad jūs sklandote padebesiais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį žinosite, kaip viskas turi būti. O visus abejojančius paliksite be žado, apsvaiginę savo asmenine charizma. Savimi besižavėdami pažvelkite į savo namus, kuriuose turite svarbių įsipareigojimų. Sekmadienį savo galių demonstravimo žaidimus sėkmingai tęsite, o jumis niekas nedrįs abejoti.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį bandydami kažkam pagelbėti nebūkite pernelyg savimi pasitikintys. Galbūt net teks prisiminti karčią tiesą, kad kelias į pragarą gerais norais grįstas. Pabūkite atidesni kasdienėms pareigoms ir atsparūs nepatogioms naujienoms ar susitikimams. O sekmadienį netikėtai galite rasti atsakymą į kažkieno jums užmintą mįslę.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį pernelyg rūpinsitės kaip įtikti savo draugams, nenorėdami matyti kitų jums svarbių dalykų. Pavyzdžiui, kas užtikrina jūsų materialinį pagrindą ir saugo jį. Sekmadienį kraujas virte užvirs tuomet, kai jūsų galvoje gims idėja, kurią galima įgyvendinti artimo žmogaus pagalba draugų grupėje.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį ne visos durys bus atlapotos, net jei jums bus teigiama priešinga tiesa. Nelengvai save įtikinsite, kad ne viskas taip gražu, kaip gali atrodyti. Tačiau kitus greitai pastatysite į vietą, parodydami karčią tiesą. Sekmadienį labiau už viską norėsite neįtikėtinų patirčių kartu su savo bičiuliais.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį savo nuomonę ir požiūrį iškelsite į pačias didžiausias aukštumas, kad niekas nedrįstų jums prieštarauti. Šiek tiek drumzlių gali atsirasti dėl kelių praeities nuospaudų. Sekmadienį šalia jūsų būti bus gera ir tikrai nenuobodu. Niekas už jus nežinos geresnių priemonių užpildyti savo aplinką džiaugsmu ir pramogomis.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį pasiryžę kažką savo paaukoti dėl bendros gerovės, būkite tikri, kad neperlipate savo nustatytų ribų. Jas suprasti jums padės draugai, deja, ne vien draugiškais būdais. Sekmadienį namuose rasite bent vieną priežastį ką nors juose pakeisti ir nepraleisite progos apie tai kam nors pasigirti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį jūsų antrosios pusės norai jums gali tapti įstatymu. Tačiau pernelyg daug įgaliojimų jai ar jam nesuteikite. Svarbiau, kad visiems šioje situacijoje būtų patogu ir gera. Sekmadienį panorėję taptumėte puikiu idėjų katalizatoriumi. Kita vertus, perleisti šį darbą patikimiems asmenims irgi gera mintis.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį kasdieniai rūpestėliai jus išvilios iš braidymų po iliuzijas ir nematomus pasaulius. Tačiau čia tyko pavojus sureikšminti tai, kas nereikšminga. Dėl visa pikta, apsiginkluokite saiko jausmu. Sekmadienį geriau už bet ką išspręsite buities galvosūkius ir rūpinsitės gera savo bei kitų savijauta.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?