Pirmadienio horoskopas – rugpjūčio 3 d.

2015-08-03, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kitaip patiekti šaltibarščiai.
Fotolia nuotr. / Kitaip patiekti šaltibarščiai.

Karštas pirmadienis visomis prasmėmis? Dienoje atraskite tai, kas atgaivintų ir įkvėptų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų romantiškiems ar kūrybiniams polėkiams gali būti apkarpyti sparnai dėl kitų asmenų palaikymo stokos. O štai vakare paslaptingu būdu jums pavyks sutelkti jėgas dėl namų ar šeimos, nors tam vis kažin ko trūko: tai lėšų, tai pasitikėjimo kitais, tai dar bala žino kuo. Laimei, viskas sprendžiasi, nors ir pastangų prireiks nemažų. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien ta pati ranka, kuri iki šiol viską dosniai dalino, gali kaip mat viską iš jūsų atimti. Ko nors netekę neširskite, o verčiau palaukite, kol niūrūs debesys išsisklaidys, ypač jei nesipildo jūsų norai, susiję su namais. Gal verta išjudinti sunkų akmenį, užgulusį jūsų santykius su draugais, juolab, kad norinčiųjų su jumis tai aptarti ir ta tema ką nors atlikti pakanka.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei šiandien kas nors jus užtildys, parodydamas kalną užduočių, ar sveikatos negalavimai užkirs galimybę su kažkuo susitikti ar kai kur nuvykti, laikykite tai pamokomis, kurių dar tik mokotės. Dėmesį nukreipkite į savo profesinius siekius, kuriuose atsiveria keliai atlikti iki šiol neįveiktas užduotis ir dėl to daugiau uždirbti. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų galimybės pritaikyti ar kam nors įrodyti tai, ką geriausiai sugebate ,sumenks, tačiau yra takelių, kuriais galite drąsiai vaikščioti. Pavyzdžiui, vakarop suorganizuokite varžybas ar pasiūlykite kitokių aktyvių pramogų savo vaikams ar mylimiems asmenims. Galimas daiktas, kad tokiu būdu ledai, kurie temdė jūsų santykius, ims tirpti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien gali kiek paaštrėti suvokimas, kad šeimyninės pareigos yra it koks amžinas priekaištas. Panašu, kad vienu rankos mostelėjimu nieko nepakeisite. Daugiausiai dėl savęs ir dėl kitų atliksite įsiliedami į bendrą įvykių tėkmę ir ieškodami nutrūkusių ryšių su kitais žmonėmis. Tame pasisemsite stiprybės. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien negavę jums reikalingos informacijos ar netekę galimybės su kai kuo pasimatyti ar pasikalbėti, galite imti kaltinti likimą ar su tuo susijusius žmones, neva jus nustūmė į pogrindį. Arba galite pasidėję į šalį ambicijas, nuoskaudas ir abejones rasti būdus, padedančius padaryti laimingais kitus jums svarbius žmones.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų galimybių ribas komandinėje veikloje nubrėš paprasti žemiški dalykai, prieš kuriuos teliks nulenkti galvą. Kai kas, regis, dar liko nesudėliota į vietas, bet įvykių, šiukštu, neskubinkite. Verčiau sujunkite savo norą dirbti su ūgtelėjusiu noru daryti karjerą. Tokiu būdu gal ir opi pinigų tema galų gale ims ir pajudės iš mirties taško. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kas, jei ne jūs patys šiandien sau parodėte savo galimybių lubas darbo vietoje? Net jei tai išgirdote iš kito asmens lūpų, savo neigiamo indėlio neignoruokite. Kita vertus, tik jūs patys galite, sutelkę savo kūrybiškumą, sujungti jį su savo žiniomis ir požiūriu, tokiu būdu užsitarnaudami kitų žmonių  pagarbą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dideliems jūsų polėkiams, ypač susijusiems su tolimais kraštais, šiandien išties ne laikas. Ir viskas dėl to, kad kažkurie praeities įvykiai šia tema iki šiol niekaip neišsisprendė. Tačiau kuo labiau judinsite šį reikalą, tuo labiau užstrigsite. O jei akyliau pažvelgsite į savo namus, rasite ne vieną dingstį ištaisydami praeities klaidas, šį tą gero nuveikti dėl bendros laimės. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų pasitikėjimas kitais ir lūkesčiai, kurios puoselėjate laukdami kažkieno palaiminimo, gali pasirodyti neverti nė sudilusio skatiko. Užuot toliau laukę, pasikalbėkite su jums svarbiais žmonėmis, konkurentiškumą pasidėdami į šalį. Sutelkti tikslai ir tinkamas pasidalinimas informacija suvienys jūsų komandą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų viltys, susijusios su jūsų ryšiais su artimu žmogumi ar darbo partneriu, gali šiandien subliukšti kaip koks muilo burbulas. Dėl to jūsų reputacija nesumenks, ypač jei nukreipsite savo pastangas į darbą ir savo karjeros tikslus. Kažkokia ranka patrauks į šalį visus ligšiolinius apribojimus darbe, kurių ne vieną dieną jums niekaip nepavykdavo perlipti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasimėgauti prasmingu darbu ar puikia sveikata jums gali būti lyg koks niekaip neįveikiamas kalnas – kuo įnirtingiau į jį lipate, tuo skaudžiau nusiritate. Laimei, ne viskas šiandien taip neįveikiama. Jums kaip niekad gerai pavyksta panaudoti savo žinias ir išsikovoti kelias laimės akimirkas sau ir tiems, kuriuos mylite.Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?