Linksminosi šventėje „Vasaros takais“

2015-08-06, Stasys BIELSKIS
Gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkai.
Gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkai.

Praėjusį šeštadienį Lumpėnuose vyko tradicinė vasaros šventė „Vasaros takais“. Mat rugpjūčio 1-oji – jau toks laikas, kai būna nepastebimai prabėgusi didesnė dalis vasaros, kai žemdirbiai pradeda doroti derlių ir jau galima pradėti džiaugtis pilnėjančiais aruodais...

11 valandą Lumpėnų E. Jagomasto pagrindinės mokyklos aikštyne prasidėjo sporto varžybos. Jaunimas dėl piniginių prizų žaidė krepšinį, mėtė baudas, išbandė rankos taiklumą iš aikštės vidurio. Nugalėtoja tapo komanda „Lumpėnų Rambynas“, jai įteikta Lumpėnų seniūnės taurė ir 100 eurų vertės dovanų čekis.

Šalia seniūnijos administracinio pastato varžėsi stipruoliai – kilnojo ir stūmė svarstį, stengėsi kuo toliau numesti guminį, o prizas nugalėtojui buvo guminiai batai. Šią rungtį laimėjo Šarūnas Tolvaišas. Bėgimo maišuose rungties nugalėtoja tapo Onutė Merliūnienė.

Seniūnijos laisvalaikio salėje Eligijus Kriaučiūnas pristatė savo tapybos darbų parodą. Lauke vyko vaikų piešinių konkursas, kuriam vadovavo bibliotekininkė Nijolė Šegždienė.

Prieš šventės atidarymą vaikai įnešė į sceną seniūnijos vėliavą. Seniūnė Danguolė Mikelienė, sveikindama šventės dalyvius linkėjo gerai užbaigti vasarą, sveikatos visiems, ūkininkams – dosnaus derliaus, gražaus vakaro. Džiaugėsi, kad tokia šventė neįvyktų, jei nebūtų susirinkę tiek daug žmonių, nes tik jų dėka vyksta tokios šventės. Sveikinimo žodį tarė ir Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys.

Buvo perskaitytas Seimo pirmininko pavaduotojo Kęsto Komskio sveikinimas: „Visus Lumpėnų seniūnijos gyventojus, ištikimus gimtinei, nuoširdžius tėviškės mylėtojus, susirinkusius iš įvairiausių mūsų šalies vietovių ir užsienio, norėčiau kuo nuoširdžiausiai pasveikinti ir palinkėti naujų įspūdžių, gražių atostogų ir sėkmingų darbų. Mums visuomet džiugu matyti savajame krašte svečius, kurių tikimės sulaukti vis dažniau atvykstančių ne tik vasaros ar švenčių metu! Šventės proga noriu tarti sveikinimo žodžius ir čia gyvenantiems žmonėms - nepamirškit, jog tik jūsų dėka Lumpėnų seniūnija darosi vis gražesnė, šviesesnė, jaukesnė. Būkite vieningi, stiprinkite bendruomenės ryšius, palaikykite vieni kitus“.

Buvo apdovanoti nuo praėjusios iki šios šventės gimusių vaikučių tėveliai. Per pastaruosius metus gimė: Estėja Jankauskytė (Lumpėnai), Kajus Stanišauskas (Lumpėnai), Medeina Mikašauskaitė (Strazdai), Paulius Venckus (Lumpėnai), Dominykas Janeckis (Šakininkai), Justinas Otas (Šakininkai), Giedrė Vitkutė (Kerkutviečiai), Edvardas Šedys ir Jokūbas Šedys (Lumpėnai), Augustė Preikšaitė (Šakininkai).

Gražiausių sodybų savininkai irgi buvo pagerbti bei apdovanoti. Tai - Ema ir Vincas Šikšniai (Lumpėnai), Dalia ir Remigijus Kelneriai (Lumpėnai), Daiva ir Vladimiras Safronovai (Pempynė), Ilona ir Kęstutis Guobiai (Lumpėnai), Jadvyga Oberauskienė (Lumpėnai), Ramutė Murauskienė (Lumpėnai) ir Irena Gudavičienė (Bitėnai).

Naujai išrinkta Lumpėnų bendruomenės pirmininkė Jūratė Mažutienė perdavė liepos 9-ąją nuo gaisro nukentėjusios Kristinos Šakienės padėką. Mat J. Mažutienės ir seniūnės D. Mikelienės iniciatyva surengta akcija padėti nuo gaisro nukentėjusiai šeimai, lumpėniškiai surinko apie 900 eurų.

Vyko VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos kinologų su šunimis pasirodymas.

Linksmiausia šventės dalis buvo vietos saviveiklininkų koncertas. Puikiai dainavo Gabija ir Liveta, Augustė, Lumpėnų mokyklos priešmokyklinės grupės vaikučiai (šoko ir dainavo - „Du gaideliai“), Daina Masedunskienė su dukra Ema. Koncertavo atsinaujinusi Lumpėnų kaimo kapela „Lumpelė“.

Šventė baigėsi Livetos, Petro ir dukters Ingridos Kazlauskų koncertu bei fejerverkais, kuriuos dovanojo Lumpėnų bendruomenė.

 


Foto galerija

100 eurų dovanų čekį laimėjo „Lumpėnų Rambyno“ krepšinio komanda.Apdovanoti nuo praėjusios iki šios šventės gimusių vaikučių tėveliai.Gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkai.Puikiai dainavo Daina Masedunskienė ir jos dukra Ema.Šventės dalyvius linksmino atsinaujinusi Lumpėnų kaimo kapela „Lumpelė“.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!