Antradienio horoskopas – rugpjūčio 4 d.

2015-08-04, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Mergina.
Fotolia nuotr. / Mergina.

Oras kaista, gėlės geibsta? Tik ne gražiausios gėlės – moterys!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Stebinsite visus savo ūmumu, noru suspėti, laimėti ir niekaip šių savo savybių nepaslėpsite. Ir jums netrūks nei azarto, nei kūrybiškumo, nei įvairių saviraiškos priemonių. O jei jūsų širdį greičiau plakti privers sena meilė, teikdama jums pasakiškų vilčių, prieš ką nors nuspręsdami, palaukite kol aistros aprims. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien imkitės aktyvių veiksmų, bet pernelyg jų neafišuokite. Kai ką galite atlikti greitai ir netrukdomi, kai niekas neskaičiuoja jūsų gerų ar blogų poelgių. Bet jūsų pastangų vaisiais gardžiuosis jūsų šeimos nariai. Beje, jums bus pasiūlyta grįžti prie kažkokių nebaigtų, bet daug vilčių teikiančių reikalų namuose.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien tinkamai atliksite ir draugo, ir komandos nario, ir jos lyderio pareigas, sėkmingai tiesdami tiltus tarp tų, su kuriais reikia ką nors aptarti ar sužinoti. Tačiau spartaus pažįstamų rato augimo nesitikėkite, daugiau dėmesio skirdami tiems, kuriuos pažinojote anksčiau ir su kuriais turite praleisti atkarpėlę smagaus laiko. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien bus progų tapti iš toliau matomiems, jei tinkamai įdarbinsite savo gabumus ar įgūdžius. Tiesa, kai kas bandys savo autoritetą gerinti gražių ir vertingų daiktų pagalba, bet ir čia nesuklys, jei tai nėra kokia ilgalaikė investicija. Be didelių pastangų jūsų žvilgsnis kryps ties kažkuo, ko neįsigijote ar neįgijote praeityje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Norėsite matyti aplink save jumis tikinčių ir jumis besižavinčių būtybių minią, ir iš dalies jums to pasiekti bus vieni niekai. Viena, pravartu nekelti savo poreikių pernelyg aukštai ir neturėti tolimų ateities planų, o sutvarkyti nebaigtus reikalus netolimoje praeityje. Ypač tuos, susijusius su jūsų asmenine galia. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiek tiek tarnystės, pasiaukojimo ar besąlygiškos meilės pamokų šiandien jau ne pirmą kartą mokysitės iš kito asmens, galbūt panorusio vėl likti jums nežinomu. Jei, žinoma, per skubėjimą ir norą kuo nors pamaitinti savo egoizmą, kurio bus kupina ši diena, nepaniekinsite to, kas nori išlikti paslaptyje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ištikimų partnerių, su kuriais ateityje dar nueisite ne trumpą kelio atkarpą, šiandien rasite savo kolektyve ir tarp draugų, bet tik tuo atveju, jei atidžiai žvalgysitės tarp tų, kuriuos pažinojote anksčiau, o ne dairysitės naujų. Žengdami kelis žingsnius atgal kur kas toliau šįkart nueisite, ypač bendra veikla stiprindami savo ryšį su bičiuliu, kolega ar artimu žmogumi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien vadovybė jūsų nuopelnus labiau įvertins tuomet, kai bandysite lipti ne į naujas profesines viršukalnes, o atsigręžę atgal imsitės veiklos, kuriai dar reikia jūsų rankų, jūsų atidumo ir jūsų pastangų. Tik tokiu būdu jums ne tik atsivers naujos durys ateityje, bet ir dar vieną vasaros dieną patirsite malonių įspūdžių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien galite ramiai imti iš dienos viską, kas geriausia, viską, kas jums suteikia vilčių, uždega jus naujiems žygiams ir naujoms patirtims. Kai galva suksis nuo galimybių, kurias jums turbūt atvers priešingos lyties atstovai, leiskite jiems visaip pasireikšti, patys atidžiau pasirūpindami tuo, kas šioje srityje buvo pasėta iki šiol. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nenuostabu, jei šiandien jums prieš akis ims suktis jau matytas vaizdas, lyg filmas, kurio kažkada nepažiūrėjote iki galo. Skirtumas tik tas, kad šio filmo režisieriai ir aktoriai esate jūs patys ir scenarijų keičiate savo aktyviais veiksmais. Jo kokybę garantuos asmuo, kurį jau pažįstate ir su kuriuo galite vėl ką nors įspūdingo patirti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būkite ten, kur verda kasdienis gyvenimas, kur žmonės susitinka, bendrauja, dalinasi mintimis ir informacija – čia jūsų scena, kurioje galite jaustis lyg žuvis vandeny. O jei dar jums svarbus asmuo jus pakvies pasikalbėti apie tai, ką jau manėte aptarę ar nuvykti kai kur, kur jau buvote – laikykite tai šaunia likimo dovana. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien visaip kovosite už savo išlikimą ir vertę, darbe bandydami įrodyti ką sugebate, o asmeninio gyvenimo žavesį didindami naujais pirkiniais. Jus geriausiai praturtintų susitelkimas į kasdienes užduotis ar sveikatą ir bandymai kūrybiškai bei džiugiai jas įveikti, nepaisant ne visiškai sėkmingų ankstesnių bandymų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?