Trečiadienio horoskopas – rugpjūčio 5 d.

2015-08-05, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kojos.
Fotolia nuotr. / Kojos.

„Viskas laiku ateina tiems, kurie moka laukti“, – yra pasakęs rašytojas Honoré de Balzacas. Sunku tam nepritarti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums bus vieni niekai sugalvoti pasiteisinimų, kurie leistų pasprukti nuo keleto nepatrauklių įsipareigojimų. Sau kelius prasiminsite, sutelkdami kitų asmenų dėmesį į save, būdami kūrybiški, žaismingi ir plačiai besišypsantys. Klupsite nebent tuomet, kai negausite jums reikalingų lėšų ar kitokio pobūdžio paramos. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje nuo aplink jus įsivyravusio chaoso norėsite pasislėpti savo vidiniame pasaulyje, bet ten rasite dar daugiau keistų ir erzinančių dalykų, neleidžiančių nusiraminti. Nepaisydami skeptiško vieno jums svarbaus asmens požiūrio, vis dėlto netausokite pasitikėjimo ir kūrybiškumo, atlikdami reikšmingą misiją namuose.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Staigiai pakitusi situacija komandoje supainios dalį jūsų dienos planų, tačiau be savo bendražygių jausitės kaip be rankų. Savo veiklos kokybę dar labiau pagerinsite, jei būsite judrūs ir aktyviai bendraujantys. Tiesa, kai kurias išvykas ar pašnekesius sutrukdys iš praeities išlindusios anksčiau neatliktos užduotys.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos pradžioje jūsų idealios dienos planai ir jūsų pačių tikslai keisis kelis kartus, tačiau to jums niekaip nepavyks sukontroliuoti ar stabilizuoti. Popietę bus priežasčių ir palankių aplinkybių darbe panaudoti savo gebėjimus ar įgyti tai, ko jums reikia. Tačiau jūsų su pramogomis susiję planai bus sunkiai įgyvendinami ar ne jūsų kišenei.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nepaisant ankstesnių laimėjimų ir pralaimėjimų, šiandien savęs nestabdykite ilgai rinkdamiesi tinkamas priemones į savo tikslus. Kelyje, kurį pasirinksite, pravers jūsų iniciatyvos, platus akiratis ir dar platesnė šypsena. Beje, pravartu atminti ir dėl to nenusiminti, kai daliai jūsų šeimos narių jūsų pasirinkimai nepatiks. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite nusiteikę daug ką pakeisti, kad tik galiausiai sutelktumėte savo ir bendražygių pajėgas, tačiau čia dienos pradžioje viskas keisis greičiau nei galėjote prognozuoti. Kitus bendradarbiauti įtikinsite panaudoję tik jums žinomus būdus ir apie juos pernelyg neatviraudami. Jūsų vidines galias pritaikyti gali būti sunku dėl informacijos stokos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien iš savo partnerio sulauksite nemenkų siurprizų ir raginimo elgtis spontaniškai. Greit suprasite, kad svarstymams ne vieta, nes kuo daugiau abejonių – tuo mažiau palaikymo. Vasaros energijos pasikrausite leisdami laiką grupėje ar bendraudami su draugais, net jei komandoje ar tarp bičiulių bus grįžtama prie slogių anksčiau neišspręstų temų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbo vietoje gali įsivyrauti chaosas, jei jūs neva savo originalumu, o gal tik vedini savo noro viską daryti savaip ar nuo pareigų jungo išsilaisvinti viską aukštyn kojomis apversite. Nepaisant visko, sėkmingai kopsite savo sumanymų link. O sutikę neįveikiamą kliūtį darbe, priežasčių ieškokite savo asmeninėse nuostatose ar elgesyje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje skleisdami aplink save žavesio kerus, nepersistenkite, nes tokiu būdu daugiau atbaidysite nei sužavėsite ar pritrauksite. Popietę kiaurai sienas kirsite pasiknaisioję giliai kišenėse ir iš ten išsitraukę žodžių ir frazių, kuriomis patys be galo tikite. Tačiau praeities nuosėdos jūsų polėkiams gali būti prastos pagalbininkės. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Permainos namuose suvels viską jūsų mintyse, galvoje ar dienos planuose į sunkiai išnarpliojamą chaosą. Laimei, jūsų įžvalgos ir kitų žmonių dosnumo dėka bus įmanoma pakelti didžiulę naštą ir atlikti svarbius darbus. O šalia savęs nejausdami palaikančios komandos, pasiruoškite padirbėti šia tema.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ko jau ko, o intriguojančių naujienų ir impulsyvaus noro, viską metus skubėti kokia nors kryptimi, bus į valias. Bet kuriuo atveju, gera bus ten, kur galite būti įvykių centre ir aktyviai juose dalyvauti. Jus išgirs ir jūsų artimas žmogus, jei rasite žodžių, kuriais galima jį ar ją pamaloninti. Tarp jūsų gali iškilti vienintelė siena – neįvykdyti profesiniai tikslai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien visur stengsitės suspėti ir jei, užuot patenkinę savo esminius poreikius, bandysite kitiems įtikti, jausitės ne savo vietoje. Beje, duokite savo mintims laisvę, tačiau ir to, kas privalu jums, tokiu būdu nepamirškite. Nenuostabu, jei tai atliekant kažkas jums primins apie jūsų žinių ar pasitikėjimo trūkumą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?