Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 6 d.

2015-08-06, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Katė.
Fotolia nuotr. / Katė.

„Iš visų vaistų geriausi – poilsis ir susilaikymas“, – teigė Benjaminas Franklinas. Tačiau kaip susilaikysi neperskaitęs horoskopo?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų širdis links ten, kur saugumas, stabilumas ir komfortas, todėl visomis prieinamomis priemonėmis sieksite tai sukurti. Vakare patirsite kai ką panašaus į dvasinį komfortą, jei pavyks susitarti su artimu žmogumi dėl išlaidų pramogoms. Ne pro šalį būtų aptarti tai, kiek kartu galite investuoti į šeimos gerovę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėsite pastangas ar ne, vis tiek atsidursite šios dienos įvykių centre. Dienos pabaigoje turėsite progą nusipelnyti dėmesio draugo, kuris pasiruošęs bet kada atskubėti pagalbon. Nors kai kurie su namais susiję jūsų sumanymai dėl antrosios pusės abejingumo žlugs, kažkokia aktuali kelionė ar diskusija, regis, bus vaisinga.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums gali būti sunku žengti koja kojon su dienos įvykiais ir nuotaikomis. Viena vertus, bus kur kas didesnis poreikis nuo visko pabėgti nei įsitraukti ar  dalyvauti. Kita vertus, anksčiau neatliktų darbų našta sunkiai slėgs, o kai kas nepraleis progos jums apie tai priminti. Suėmę save į rankas ir panaudoję turimus įgūdžius, su viskuo susidorosite. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tikėkite tais, kuriuos laikote savo bičiuliais, bendražygiais arba komanda, nes būdami kartu su jais jūs šiandien tapsite stipresni. Vakarėjant jūsų sunkiai paaiškinamas optimizmas juos įkvėps. Na, bet bus trukdančių jums patirti vasariškų džiaugsmų, įsigyti norimų pirkinių ar gauti norimą atlygį. Visko pasieksite savo iniciatyvų dėka.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kliūtys, iš kurių didžiausios jums bus statomos šeimos narių rankomis ar dėl jūsų vaikystės patyrimų, sumenks, jei už savo laimę kovosite ne atvirais ir jokiu būdu ne drastiškais būdais. O norėdami pripažinimo ar dėmesio, besąlygiškai pasitikėkite tais, su kuriais kažkuo jums nuolat tenka dalintis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums pakaks tikėjimo ir nuoseklumo, kas leis lengvu žingsniu eiti per dieną. Noriai dėsitės spalvotus akinius, norėdami prieš save matyti kuo patrauklesnį vaizdą. Ir to reikės tuomet, kai vėluosite į sutartą vietą ar negausite lauktos informacijos. Nepaisant trukdžių praeityje, jūsų komandos nariai ar draugai bus atviri jūsų pasiūlymams. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien ne pro šalį būtų pasitikėti kitais žmonėmis, nes jūsų šeštasis jausmas tiesą kalbės ir su sveikata ar buitimi susijusius patarimus žers tik vakarop. Beje, lėšų ar gebėjimų trūkumas gali sutrukdyti jums jungtis prie komandos ar draugų grupės, tačiau gali pavykti gauti seniai lauktą pinigų sumą už savo darbą. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien geriausi jūsų patarėjai bus tie, su kuriais ne pirmą dieną dirbate ar gyvenate. Jie grieš pirmuoju smuiku, o jums seksis pritarti ir kūrybišką atmosferą aplik sukurti. Tiesa, nesutviskėsite paslaugumu darbo vietoje, atsisakydami kalbėtis ar teikti informaciją, tačiau pavyks kažkam parodyti perspektyvas, kurių ji ar jis nemato.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien bus gera dirbti ar gera savijauta rūpintis, viską atliksite kruopščiai, nuosekliai ir atkakliai. Vakarop jūsų šeima įkvėps jus rasti sprendimus, kurių tikslas – pagalba ar atjauta. Beje, praeities įvykių paliktos nuosėdos savaip sujauks dienos ritmą, ribodamos jūsų bendravimo galimybes, tačiau padedančios išsiaiškinti kažkokią paslaptį. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien imsitės atsakomybės už daugybę dalykų, ypač už kitų žmonių gerą nuotaiką, keliones, laisvalaikį, turimą informaciją ir įvairias pramogas. Tačiau kai kas manys, kad pernelyg kišatės ne į savo reikalus, ir užtrenks jums prieš nosį duris. Tiesa, aktyvūs veiksmai kartu su kitais žmonėmis gali ištirpdyti ankstesnius barjerus komandoje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Geriausia vieta jums jaustis saugiems ir užtikrintiems – tai namai ar kita jums gerai pažįstama jauki vieta. Tikėdamiesi dar geriau joje jaustis, svajosite apie šiai erdvei reikalingus pirkinius. Tiesa, su kai kuo nepavyks susitarti ar susitikti dėl kai kurių darbo iškeltų reikalavimų, tačiau griebęsi nebaigtų darbų, šiandien pajudinsite juos iš sąstingio. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žinosite priemonių, kurios padės jums šiandien rasti reikalingus žmones, su jais susitikti ar šiaip kur nors nuvykti ir svarbias naujienas aptarti. Nors kitus sieksite įtikinti, kad verta vadovautis principu: mažiau kalbų – daugiau darbų, patys elgsitės priešingai. O norėdami savo mylimuosius ar vaikus pradžiuginti, tursite už tai ne pirmąkart pakovoti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?