Smaugvirvės kilpoje rastas naumiestiškis

2015-08-10, Karolina KIRTIKLYTĖ
Šiame daugiabutyje name rugpjūčio 2 dieną savo bute smaugvirvės kilpoje buvo rastas jauno naumiestiškio kūnas. Ten jis išbuvo net 5 dienas.
Šiame daugiabutyje name rugpjūčio 2 dieną savo bute smaugvirvės kilpoje buvo rastas jauno naumiestiškio kūnas. Ten jis išbuvo net 5 dienas.

Rugpjūčio 2 dieną Žemaičių Naumiestyje, Dariaus ir Girėno gatvėje esančiame daugiabutyje, smaugvirvės kilpoje buvo aptiktas jauno vyro R. F. kūnas. Nelaimėlis buvo rastas po to, kai iš buto ėmė sklisti nemalonus dvokas. Kaimynai teigė, jog R. F. pasigedo jau liepos 27-ąją, kuomet jį matė paskutinį kartą. Gyventojai jau buvo priėmę sprendimą, kad jis miręs. Smaugvirvės kilpoje rastas kūnas buvo irimo stadijoje.

Sužinoję apie šį kraupų įvykį nuvykome į minėtąjį daugiabutį namą. Pasibeldėme į kaimynų duris, tačiau jų mums niekas neatvėrė. Dirba? Nenori kalbėti? Suprantama. Tokie įvykiai sukrečia. Vis dėlto pavyko pakalbinti vieną šio daugiabučio namo gyventoją. Duris atvėrusi moteris daug apie mirusįjį papasakoti negalėjo. „Tik neseniai čia atsikrausčiau gyventi, bet galiu pasakyti, jog jo charakteris tikrai buvo ūmus. Jis buvo kaip degtukas. Ateidavo pas mane gerti kavos, tai jei kažkas netikdavo – užsiplieksdavo kaip ugnis. Man net nejauku būdavo“, - pasakojo moteris.  Pakilome į penktąjį aukštą, kuriame ir gyveno  R. F. Kylant vis aukščiau nosį rietė nepakeliama smarvė. Nors langai plačiai praverti, tai nepadeda išvėdinti mirusio žmogaus kvapo.

Anot tame pačiame name gyvenančios Žemaičių Naumiesčio seniūnijos darbuotojos Vaidilutės Dūdienės, velionis buvo ūmaus charakterio. „Alkoholikas nebuvo, tačiau nervų ligomis sirgo. Yra gulėjęs Švėkšnos psichiatrijos ligoninėje. Turėjo sugyventinę, tačiau su ja negyveno. Su ja R. F. susilaukė sūnaus, kuris šiemet eis į priešmokyklinę klasę“, - „Šilokarčemai“ pasakojo seniūnijos darbuotoja.

32-ejų metų vyras nuolatinio darbo neturėjo, uždarbiaudavo pas žmones. Mokėsi Žemaičių Naumiesčio žemės ūkio mokykloje, tačiau mokslų nebaigė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties  priežasčiai nustatyti.


Straipsnio komentarai

Stasys2015-08-14
o kaip atskirti virve nuo smaugvirves ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka