Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 7 d.

2015-08-07, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Pajūrio smėlis.
Fotolia nuotr. / Pajūrio smėlis.

Paskutinė darbo savaitės diena. Pirmyn į savaitgalį su išradingu atsivėsinimo planu. Gal kokių užuominų pateiks astrologinės prognozės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums paprasta būti nuosekliems ir užtikrintiems, o visko, ko jums trūksta, siekite paprastomis priemonėmis, neabejodami ir nesiblaškydami. Pasitikėkite savo skoniu, nusprendę įsigyti daiktų, užtikrinančių patogumą ir grožį namuose. Siekiantys sužavėti patinkantį asmenį ar prastumti kūrybinį projektą žodžių nestokosite. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien galite būti kiek savimylos ir kiek daugiau besirūpinantys savo poreikiais nei kitų, nes tai būtinybė, o ne užgaidos. Aplinkinių palankumą lengvai pelnysite ir net norinčių jus kopijuoti atsiras. Sumanymas, kurį norėsite įgyvendinti savo namuose, bus geranoriškai priimtas namiškių. Be to, atsiras norinčių į šią veiklą įsitraukti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien privalėsite pristabdyti save ir leisti sau viską daryti ramiai, nuo pradžios iki pabaigos, gal net apie pabaigą visai negalvodami. Taip kopdami į jums paskirtą kalną (nes rinktis kažin ar bus galima), turėsite progą su daug kuo iš širdies pasikalbėti, daug naujienų išgirsti ir į daug vietų suspėti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien užsitikrinsite turiningą dieną, jei būsite tikri dėl kiekvieno savo atliekamo veiksmo, o užsispyrimą naudosite ne sienoms tarp savęs, kolegų ar draugų statyti, bet kartu su jais bendrus tikslus įgyvendinti. Be to, tinkamai išsakyti žodžiai gali padėti jums kilstelti savo vertės kartelę, daugiau uždirbti ar perkant bei parduodant.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nenorėsite išlikti kitų asmenų šešėlyje, ypač darbo vietoje. Tačiau žūtbūt bandydami kam nors ką nors įrodyti ar laimėti, galite prarasti taip dabar reikalingą pagrindą po kojomis. Nustatę sau mažus tikslus, turėsite daugiau progų priartėti prie trokštamo rezultato. Beje, šiandien jūsų ištartas žodis gerins jūsų įvaizdį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien paprastomis priemonėmis įtikinsite kitus dėl to, kuo patys tikėsite. Ir tokiu būdu sau daugiau galimų kelių atversite. O jei turite svajonę, apie kurią niekam nieko nepasakojote, galite dabar apie ją prabilti ar dėl jos išsipildymo su kai kuo pasikalbėti. Ta pati taisyklė galios ir kito asmens išsakytiems lūkesčiams. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei kai kas šiandien griūtų ar nutrūktų, neskubėkite visko atstatyti. Pasitelkus sąjungininkų dvasinę ir materialią paramą, pavyks atrasti stiprybę, aiškumą ir galiausiai tikėjimą savimi. Tai dar labiau sustiprins suvokimą, kad turite patikimą komandą ar nuoširdžių draugų. Beje, ir vieno, ir kito gėrio vis daugės, vos imsite apie tai galvoti ar kalbėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien kur kas dažniau nei įprastai atsižvelkite į antrosios pusės poreikius, norus ir įsiklausykite jo ar jos sakomus žodžius. Net ir darbe kiti žmonės bus jūsų veiksmų indikatoriais. Prieš savaitgalį nepraleidę progos aptarti su jūsų karjera susijusios aktualijos, vėliau galite turėti kur kas daugiau perspektyvų iškilti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien matysite prasmę nedideliuose kasdieniuose dalykuose, tokiuose kaip gera sveikata, skanus maistas ar graži darbo aplinka. Naudokitės visais savo pojūčiais, kad būtumėte darbingi ir gerai nusiteikę. Beje, jūsų nuostatos ar nuomonė bus tokia, kad niekas nedrįs jos paneigti ar jumis netikėti. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien konkreti praktiška veikla jums teiks daugiausia džiaugsmo ir būtent juo matuosite šios dienos kokybę. Nuoseklūs, stabilūs ir apgalvoti veiksmai pavers dieną harmoninga ir leis jums visapusiškai save išreikšti. Savo mintis ir kalbėjimo dovaną panaudokite tam, kad sužinotumėte tai, kas nuo jūsų buvo slepiama.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien rinksitės kuo mažesnes erdves, kuo artimesnius žmones ir kuo konkretesnę veiklą. Pažįstamos sienos jums teiks saugumo jausmą, o jūsų nenoras aktyviai ir energingai veikti tikrai labiau padės nei kliudys. Tiesa, savo šnekomis įtikinti antrąją pusę, sužavėti ar link savęs palenkti patinkantį asmenį jums bus vieni niekai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien kur kad daugiau vietų aplankysite vadovaudamiesi principu „skubėk lėtai“. Be to, pastebėsite, kad visur esate laukiami ir kviečiami. Jums beliks tik tuo pasimėgauti ir patirti buvimo čia ir dabar džiaugsmą. Savo proto galią ir liežuvį naudodami sveikatai gerinti ar darbams atlikti, visokio gėrio neatsiginsite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?