Orai.lt: laukia karščiausias metų savaitgalis

2015-08-07, orai.lt, orai24.lt
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Karštis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Karštis

Penktadienio dieną orus tebelems aukštesnio slėgio laukas. Lietus mažai tikėtinas, vyraus nedidelis debesuotumas. Pūs nestiprus, nepastovios krypties vėjas. Karštis ir toliau kankins mūsų šalies gyventojus. Daugelyje rajonų temperatūra vėl pakils iki 30–32 laipsnių, o šalies pietuose kaitra pasieks net 33–34 laipsnius, tik vietomis, didesnė tikimybė Šiaurės vakarų Lietuvoje, gali būti truputį vėsiau.

Šeštadienį į Lietuvą atslinks nauja porcija labai šilto oro iš pietų. Numatomi dar šiek tiek karštesni orai. Naktį temperatūra svyruos tarp 16–21, o dieną 30–35 laipsnių karštis išplis į daugelį rajonų.

Naktį numatomi ramūs orai, lietaus tikimybė maža. Dieną kai kuriuose šiauriniuose rajonuose gali trumpai palyti. Pūs pietų, pietryčių, 4–9 m/s vėjas.

Sekmadienį per šalį praslinks atmosferos frontas, kuris į daugelį rajonų atneš lietaus. Numatomi trumpi vasaros lietūs, vietomis juos lydės perkūnija. Perkūnijos metu galimi ir staigesni vėjo sustiprėjimai iki 15–18 m/s. Karštis šiek tiek atlėgs.

Naktis bus dar labai šilta ir tvanki – temperatūra mažai skirsis nuo praėjusios nakties. Dieną temperatūra pakils iki 27–32 laipsnių, o vakariniuose rajonuose vietomis neviršys 24–26 laipsnių.

Tikėtina, kad pirmadienio naktį dar daug kur trumpai palis, dieną trumpi lietūs galimi jau tik kai kuriose vietovėse. Kur ne kur gali sugriaudėti ir perkūnija. Bus dar truputį vėsiau, dieną temperatūra svyros tarp 25 ir 30 laipsnių. 

Kitos savaitės pirmoje pusėje mūsų šalyje vyraus karšti, vietomis tarpais su trumpais lietumis orai. 

Orai Šilutėje:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?