Rugiapjūtė pradėta su naujuoju Lietuvos ūkininkų sąjungos Pagėgių krašto ūkininkų skyriaus pirmininku

2015-08-07, Pagėgių savivaldybės informacija

Rugpjūčio 5 d. „Lumpėnų Rambyno“ kooperatyvas ir jo pirmininkas Remigijus Kelneris visus kvietė į rugiapjūtės pradžią - šventinį rytmetį, kurio metu atliekant apeigas buvo tradiciškai dėkojama lietuvių Žemės deivei Žemynai bei prašoma gero derliaus, sklandaus darbo. Darbams pradžią davė kiekvienais metais ūkininkų užkuriamas „amžinasis variklis“. Tačiau pagrindinis susitikimo tikslas - atsisveikinimas su senuoju Lietuvos ūkininkų sąjungos Pagėgių krašto ūkininkų skyriaus pirmininku ir naujojo paskyrimas.

Šventinį rytą gražiais žemdirbiui ir kiekvienam lietuviui skirtais žodžiais renginį pradėjusi Martyno Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė visų pirma pasveikino naująjį  Lietuvos ūkininkų sąjungos Pagėgių krašto ūkininkų skyriaus pirmininką Remigijų Kelnerį, kuris darbus tęs iki buvusiojo pirmininko kadencijos pabaigos.

 

Iki šiol šias pareigas ėjęs Romaldas Mančas su pirmininko postu atsisveikina dėl sveikatos problemų. Buvęs Pagėgių krašto ūkininkų skyriaus pirmininkas džiaugėsi, jog sekėsi dirbti bei siekti rezultatų ir naujajam pirmininkui linkėjo, jog tęstų pradėtus darbus, sėkmingą dialogą su Pagėgių savivaldybės valdžia bei savivaldybės ūkininkais.

Į renginį atvyko gausus būrys naująjį pirmininką sveikinusių svečių. Sėkmės darbuose linkėjo ir simbolines dovanas buvusiajam ir naujajam Pagėgių krašto ūkininkų skyriaus pirmininkams įteikė savivaldybės meras Virginijus Komskis. Padėkota ir kombainininkams, kurie ir atliks rugiapjūtės darbus. Prie sveikinimų prisidėjo Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Algirdas Uselis bei kiti svečiai. Po renginio susirinkusieji galėjo pasivaišinti gardžia gira, šaltu pienu, pyrago ar sūrio gabalėliu, paskanauti medaus.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!