Saulėje perkaitęs dviratininkas puolė Šyšoje ieškoti skenduolio, nors gelbėtojai ieškojo jo paties

2015-08-07, 15min.lt
15min.lt skaitytojo Nojaus nuotr. / Gelbėjimo operacija Šilutėje
15min.lt skaitytojo Nojaus nuotr. / Gelbėjimo operacija Šilutėje

Penktadienio popietę Šilutės specialiosios tarnybos buvo sukeltos ant kojų dėl pranešimo apie Šyšos upėje skęstantį žmogų. Gelbėjimo operacija tapo kurioziniu įvykiu, kai pats tariamas skenduolis aktyviai įsitraukė į paieškas.

Skenduolio gelbėjimo operacija Šilutėje virto kuriozu.

Pranešimas apie Šyšos upėje skęstantį, o galbūt jau nuskendusį žmogų gautas penktadienį apie 13 val.

Gelbėjimo operacijos įkarštyje paaiškėjo kuriozinis šios istorijos scenarijus – Šilulėje po Šyšos pakrantę lakstęs ir neva skenduolio ieškoti gelbėtojams padėjęs vyriškis ir buvo tas asmuo, dėl kurio specialiosios tarnybos sukilo ant kojų.

Sujudimas netoli Hugo Šojaus dvaro, kuris yra įsikūręs Šilutės miesto centre prie senojo turgaus aikštės, prasidėjo nuo vienos moters skambučio į Bendrąjį pagalbos centrą.

Šilutiškės nerimą sukėlė Šyšoje pamatytas vaizdas – upės viduriu bridęs vyriškis šaukė „Papjausiu merą!“ ir netrukus, pasiekęs gilesnę vietą, paniro.

Moteris supanikavo ir galvojo tik apie tai, kaip kuo greičiau prisišaukti gelbėtojus, tuo tarpu galvą atsivėsinęs triukšmadarys išlipo į krantą ir ramiai ilsėjosi.

Staiga jo dėmesį patraukė į Šyšos krantinę su švyturėliais atlėkę specialiųjų tarnybų automobiliai. Ugniagesių narai su hidrokostiumais ruošėsi žvalgyti upės dugną, nes paviršiuje skenduolio nesimatė. Įvykio liudininkės vietoje nebebuvo, todėl pareigūnai dar sykį su ja susisiekė, prašydami patikslinti, kur ieškoti skęstančio arba jau nuskendusio žmogaus.

Šilutiškei nurodžius kiek kitokią vietą, nei gelbėtojai tuo metu buvo, pastarieji ėmė judėti palei upę tolyn tikslo link. Chaosą sukėlęs vyriškis, pasijutęs svarbių įvykių epicentre, pusnuogis bėgo palei upę pirma gelbėtojų, šūkaudamas, kad reikia gelbėti skęstantįjį.

Gelbėtojai patikrino kone pusės kilometrų Šyšos atkarpą iki pat Šilutės ligoninės ir pėsčiųjų tilto, tačiau jokio skenduolio nerado. Tačiau pakeliui jų dėmesį atkreipė pakrantėje pastatytas dviratis, šalia kurio gulėjo pedantiškai sulankstyti drabužiai. Šalia nieko nebuvo.

Pareigūnų akys nukrypo į gelbėtoją–pagalbininką. Pabandžius su juo pasikalbėti, iškart tapo aišku, kad 42 metų vyriškis turi psichikos sveikatos problemų. Jis nuviliotas iki greitosios pagalbos automobilio, medikai jį išsivežė.

Kalbama, esą vyriškis dviračiu rengėsi pasiekti Palangą, o savo nuotykių kupiną kelionę pradėjo kažkur nuo Jurbarko.

Penktadienio įvykių Šilutėje aplinkybių tyrimas tęsiamas.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

! 2015-08-10
Geras vaizdelis! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?