Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 8–9 d.

2015-08-08, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Saulė
„Fotolia“ nuotr. / Saulė

Orų prognozės žada išties kaitrų savaitgalį, o kiek karštas jūsų horoskopas?

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį svarbiausiu jūsų poreikiu taps noras pasikalbėti. Būdami šnekūs ir vietoje nenustygstantys, suspėsite vienu metu būti keliose vietose. Beje, jūsų mintys vis dažniau kryps į jūsų sveikatos gerinimą, kūno stiprinimą ar kasdienius darbus. O energijos negailėsite viskam, kas susiję su jūsų saviraiška, vaikais ar pramogomis.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį negailėsite laiko visokioms ne itin reikšmingoms kalboms, pavyzdžiui, apie tai, ką gero įgijote ar ketinate įsigyti, ką gaminsite pietums ir t.t. Tiesa, dėl Merkurijaus vietos pokyčių vis dažniau suksite galvą dėl savo vaikų ir apie juos kitiems pasakosite, o dėl naujos Marso padėties namuose kovosite už pripažinimą ir visokias kitas gėrybes.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį norėsite dėmesio ir jo sulauksite, be to, galite paleisti darban liežuvį ir dėl nieko nesivarginti – jis atliks visus darbus už jus. Iš tiesų, tokios tendencijos tęsis dar ilgokai, nes dėl Marso naujos padėties sieksite sužavėti visus savo energingomis kalbomis, o Merkurijus, įsikūręs šeimos srityje, padės jums gauti vertingos informacijos iš tėvų ar kitų šeimos narių.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį nesivarginsite bandydami parodyti savo stiprybes, nes patys dažniau matysite savo tamsiąją pusę. Laimei, ji mažai kam rūpės. Be to, Merkurijus sustiprins jūsų komunikacinius gebėjimus, o Marsas, įsikūręs Liūto ženkle jūsų jėgas telks tam, kad pagaliau pakovotumėte už sotesnį ir prabangesnį gyvenimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį nedvejodami junkitės prie kokios nors komandos, nes tik būdami bičiulių ar bendraminčių grupėje patirsite bendravimo džiaugsmą. Beje, jūsų ženklą palikęs Merkurijus jūsų mintis kreips į materialių ir dvasinių vertybių sritį, o jūsų valdas aplankęs Marsas neleis nuleisti rankų tuomet, kai taikinyje atsidurs jūsų geras vardas ar išvaizda.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį nebūsite abejingi tam, kaip jus mato kiti žmonės, ką apie jus galvoja ar kalba. Norėdami kuo geresnio rezultato, regis, neužsičiaupsite. O čia dar Merkurijus jūsų ženkle, kelioms savaitėms sustiprinantis jūsų žodžio ir minties galias. Tačiau dėl naujosios Marso padėties, išsirengę už ką nors pasigrumti, rinkitės ne atvirus kovos būdus.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį nestokosite optimizmo ir tikėjimo savimi, o jūs laikysite savo misija juos dėl to įtikinti. Tačiau savo minčių į kairę ir į dešinę nebarstykite, dalį pasilikite sau, kol Merkurijus keliaus Mergelės ženklu. Dėl Marso viešnagės Liūto ženkle daug energijos skirsite draugams, dažnai pamiršdami bendrus siekius ir imdami kovoti prieš juos.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį kišite nosį ten, kur kiti nenorės jūsų įsileisti. Tačiau žinosite, kam ir ką pasakyti, kad jums būtų atvertos reikalingos durys. Kovos dėl geresnės vietos po saule sustiprės dėl Marso viešnagės Liūto ženkle, o Merkurijus Mergelės ženkle pavers jus paslaugiais bičiuliais, neieškančiais žodžio kišenėje.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį jūsų negalima palikti vienų, nes be kito žmogaus jums bus ir nesaugu, ir nesmagu, ir atsakymai į dienos klausimus skendės migloje, kol koks nors svarbus asmuo jums to nepaaiškins. Merkurijus Mergelės ženkle neleis jums negalvoti apie profesinius tikslus, o Marsas Liūte jūsų įsitikinimus pavers priemone kitiems nuginkluoti.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį nepraleisite progos pabraidyti po buitį ir ne vieną su ja ir su sveikata susijusią temą aptarti.  Prasidės dienos, kai žodžio galią naudosite norėdami išreikšti savo poziciją, nuomonę ar požiūrį. Be to, norėsite sulaukti priešingos lyties atstovų dėmesio ir ne visada savo noru būsite įtraukti į kovas dėl bendrų lėšų panaudojimo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį bus lengva džiaugtis mažais dalykais, pramogauti, o leisdami laiką su atžalomis, norėsite daug temų aptarti. Į jūsų partnerystės sritį užsukęs Marsas, verste vers jus kuo labiau stengtis dėl artimo žmogaus ir dėl jo persistengti. Merkurijus, pakeitęs ženklą, ves jus nepažįstamais keliais, skatindamas sužinoti ir išbandyti tai, kas iki šiol jums buvo tabu.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį būsite linkę nekelti kojos iš namų ir jei tik bus tokia galimybė, taip ir padarysite, arba kursite jaukią aplinką ten, kur būsite. Be to, aktyvūs tapsite tuomet, kai reikės pasirūpinti savo ar kitų asmenų sveikata bei patogesne buitimi. Merkurijui perėjus į jūsų partnerystės sritį, pokalbiai su antrąja puse gali tapti naudingi jums abiem.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?