Pirmadienio horoskopas – rugpjūčio 10 d.

2015-08-10, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Kava
„Fotolia“ nuotr. / Kava

Su saule pasitinkame ir naująją savaitę. Sužinokite, ką šiandien žada jūsų horoskopas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šį rytą būsite judrūs, šnekūs, optimistiški, bet įnoringi ir žinantys, kas jums gali sutrukdyti gerai praleisti dieną. Turbūt rinksitės vieną iš krypčių, atmesdami viską, kas trukdo jūsų saviraiškai. Vakarop nurimsite ir pasirinksite jums pažįstamą aplinką, kurioje save įprasminsite paprastomis priemonėmis.

JautisJautis

 

(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien visaip sieksite sukurti sau kuo patogesnę erdvę ar ką nors įgyti, todėl bendrausite su žmonėmis ko nors iš jų tikėdamiesi. Raskite, kuo galėtumėte patys apdovanoti savo šeimos narius. Pavakarę būsite linkę lanksčiai reaguoti į jus supančią aplinką ir ją praturtinti savo mintimis, žiniomis ir kūryba.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Žodžiai liesis upeliais ir jūs tikrai nebandysite jų sustabdyti. Priešingai, būsite pagrindiniai jų skleidėjai, žinantys, kada kitus pagirti, dėl ko patiems pasigirti, ką papasakoti ir kaip reikalingų žmonių dėmesį atkreipti. Vakarėjant pirkinys ar paslauga namams ir jums dieną įprasmintų, ir namiškiams būtų miela dovanėlė.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dalį dienos rinksitės atokesnius kampelius, turbūt nusprendę, kad visi kalba, giriasi ir pasakoja visko per daug, atsitrauksite ir iš šalies stebėsite kitų žaidžiamą aktyvaus bendravimo žaidimą. Popietę rinksitės veiklą, kuri leidžia jums save išreikšti ir galiausiai patys kam nors apie tai, ką gero nuveikėte, papasakosite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien be didelių pastangų įgysite savo bičiulių ar bendražygių pasitikėjimą. Todėl turintys ambicijų tapti savo grupės lyderiais, tegul nepraleidžia tokios progos. Jūsų sėkmės raktas – žaismingumas ir nerūpestingumas. Vakarop savo planus regsite kiek toliau nuo visa reginčių žvilgsnių ir žinosite, kaip tokia pozicija pasinaudoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite pasiruošę iš širdies stengtis ir mažumėlę persistengti dėl savo profesinės sėkmės. Prie tos sėkmės ranką pridės ir kažkokios nežinomos jėgos ar asmuo, kuriam kažkada esate padarę paslaugą. Vakarop jūsų labiausiai reikės draugams ar komandos nariams, kuriuos savo iniciatyvomis ar kalbomis geriems darbams įkvėpsite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų optimizmas, atvirumas ir noras plačiai pažvelgti į dienos džiaugsmus ir rūpesčius, praskaidrins ne tik jūsų, bet ir jūsų kolegų ar bičiulių dieną. Kuo vikriau judėsite ir kuo daugiau ryšių per dieną užmegsite – tuo daugiau įvertinimo sulauksite dienai ritantis vakarop. O ko jau ko, bet įvertinimo jums tuomet bus netgi per maža.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien privalėsite įminti ne vieną paslaptį ir gal ne vieną jų kažkam atskleisti tam, kad įtvirtintumėte save tarp tų, nuo kurių esate kaip nors priklausomi ar su jais susiję. O jei, nepaisant visko, teks kai ko atsisakyti, įtikinkite save, kad tokiu būdu išlaisvinate vietą kitiems dalykams. Ir tai jau pastebėsite vakarėjant.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iš tiesų žodžiai šiandien liesis lengvai ir sklandžiai, tačiau, užuot kalbėję, atidžiau kitų pasiklausykite. Tokiu būdu gauta informacija atvers jums daugiau perspektyvų, tikėjimo ir pasitikėjimo savimi bei pasauliu. Vakare jus užklupusi nežinomybė gali būti ženklas, kad netrukus sužinosite kai ką reikšminga.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien, įnikę į kasdienę rutiną, pasiklausykite ir tai, ką aplink jus šneka žmonės. O jie šnekės daug. Užuot šioje aplinkoje ieškoję vietos, kur būtų galima niekam netrukdomiems atlikti savo darbą, panaudokite tikslingai kelis iš kolegų išgirstus faktus. Popietę, kai jūsų partneriai dalinsis su jumis svarbiomis žiniomis, jūsų užduotis būtų jas išgirsti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Judri, džiugi ir kūrybiška atmosfera nuo ryto įsivyraus jūsų aplinkoje, jums primindama, kad nuleisti rankų nevalia. Šalia nuolat bus žmogus ar net keli, kurie pasistengs išpildyti jūsų norus, dėl ko jūsų veide iki popietės šypsena neges. Vakarop atskubės rūpestėlių banga, kurią įveiksite ne be kito asmens pagalbos ar paramos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums bus įteiktas visas glėbys naminių užduočių, kurias geriausiai atliksite būdami kūrybiški ir žaismingi. Be jūsų neišsivers ir kai kas iš negaluojančių šeimos narių ar tiesiog nespėjančių atlikti to, kas jiems skirta. Vakarop pareigos keliaus į antrąjį planą, o į pirmąjį įsiverš malonumai ir laisvalaikio pramogos.Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?