Orai.lt: atgaiva nuo kaitros bus labai trumpa

2015-08-10, orai.lt, orai24.lt
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Karštis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Karštis

Pirmadienio dieną aktyvusis atmosferos frontas jau tols nuo mūsų respublikos, tačiau rytiniuose rajonuose dėl gana didelės drėgmės ir šilumos dar formuosis kamuoliniai debesys, kurie tai vienur, tai kitur prapliups lietumi. Kai kur galima ir perkūnija. Vakarinės respublikos dalies orus lems nedidelis anticiklonas, tad čia lietaus tikimybė menka, bus daugiau saulės.

Vėjas pūs šiaurinių krypčių, 5–10 m/s. Oras jau gaivesnis: vyraus 24–27 laipsnių šiluma, truputį karščiau bus tik pietiniuose rajonuose, o pajūryje – šiek tiek vėsiau.  

Antradienį orus lems aukštesnio slėgio sritis. Bus nepastoviai debesuota, didesnėje šalies dalyje be lietaus, tik į rytinius rajonus dar gali užklysti vienas kitas debesis su lietumi. Naktį drėgnesnėse vietose susidarys rūkas. Vėjas šiaurės rytų, rytų, nestiprus. Naktis bus gaivesnė, apie 13–18 laipsnių šilumos, o dieną su saulės pagalba oras vėl įkais iki 27–32 laipsnių.

Šiluma į mūsų kraštą plūs ir trečiadienį. Naktis žada būti be lietaus, tačiau tvanki ir labai šilta – net 16–21 laipsnis. Dieną temperatūra vėl šoktelės iki 28–33 laipsnių karščio. Vėjas bus silpnas ir mažai gaivins. Popietinėmis valandomis vietomis nulis trumpi lietūs, dundės perkūnija. 

Ketvirtadienį lietaus taip pat neišvengsime, didžiausia jo tikimybė pietiniuose ir rytiniuose rajonuose. Dieną vietomis griaudės perkūnija. Naktis prognozuojama šilta, apie 15–20 laipsnių. Dieną nestiprūs šiauriniai vėjai atgins truputį vėsesnį orą, tad aukščiausia temperatūra sieks 24–29 laipsnius šilumos. 

Savaitės pabaigoje numatomi gana ramūs, šilti, be žymesnio lietaus orai.

Orai Šilutėje:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?