Antradienio horoskopas – rugpjūčio 11 d.

2015-08-11, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Vasara
„Fotolia“ nuotr. / Vasara

Sužinokite dienos prognozę savo Zodiako ženklui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ne kartą šiandien nustebinsite savo aplinką tuo, jog ne veikla ir ne pasiekimai jus motyvuoja, o paprasti dalykai, kuriuos jūs randate savo namuose ar būdami su šeimos nariais. Didysis metų astrologinis pokytis – Jupiteris, pereinantis jūsų kasdienės veiklos sritį, padės jums ne tik įgyti daugiau įgūdžių darbe, bet ir tapti dar labiau reikalingiems.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Daugiau galimybių save kūrybiškai ar vaikų dėka išreikšti jums atvers jūsų vaikų, kūrybos ir malonumų sritį metams aplankęs Jupiteris. Čia bus privalu laikytis tam tikros tvarkos. Dar šiandien jūsų tvarkingą gyvenimą sujauks jūsų noras kuo daugiau pamatyti, sužinoti ir su kuo daugiau žmonių susitikti, nepaisant norinčių jus sustabdyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galite pasvajoti apie erdvesnius namus, didesnę šeimą ar stipresnius ryšius su šeimos nariais dabar, kai Jupiteris įsikūrė metams jūsų namų ir šeimos srityje. Pasiruošę šildytis prie namų židinio nepamirškite pasirūpinti ir materialinėmis vertybėmis, nes būtent į jas šiandien kryps jūsų žvilgsnis. Kai kam, beje, rūpės tai, kiek ir kam išleidžiate.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nuo šiol dvylika mėnesių su džiaugsmu mokysitės naujų dalykų ir megsite ryšius su aplinka. Regis, padaugės netolimų išvykų, genialių minčių, vertingų žinių ir gerų pažįstamų. Na, o šiandien jūsų emocijos bus matomos visiems – ir tiems, kuriems norite jas rodyti, ir tiems, nuo kurių mieliau tai nuslėptumėte.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėl Jupiterio jūsų vertybių srityje su didžiuliu entuziazmu brisite ten, kur užuosite didesnio uždarbio galimybes. Be to, ši diena yra pradžia metus truksiančio laikotarpio, kai bus tinkamos sąlygos jūsų gabumams atsiskleisti. O jei šiandien visaip vengsite dėmesio, sveikatą patausosite ir reikalingų jėgų daugiau sukaupsite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savo asmeninius tikslus galite iškelti kuo aukščiau, nes jumis artimiausiu metu bus tikima ir pasitikima, o jūsų asmenybė matoma iš toli, nes Jupiteris metams įsikuria jūsų ženkle. Ten, kur iki šiol matėte vien kliūčių ruožą, pamatysite perspektyvų gausą. Šiandien jūsų dėmesio reikės draugams, o jums iš jų grįžtamojo ryšio.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų vidinio pasaulio turtai didės dėl Jupiterio, šiandien perėjusio į Mergelės ženklą. Iki kitų metų rugsėjo save praturtinsite kaskart, kai stengsitės dėl kitų, todėl gera proga įsilieti į savanorišką veiklą ar užsiimti labdara. Pradėję rūpintis didžiaisiais planais neignoruokite ir to, kas aktualu vien šiandien, ir, regis, tai susiję su jūsų darbu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Naujos idėjos ir projektai, kurių turbūt imsitės kartu su savo bičiuliais ar komandos nariais – tokios jums Jupiterio, šiandien pakeitusio ženklą, dovanos jums. Be to, tai metas, kai jungsitės į naujas organizacijas ar įgysite naujų draugų. Šią dieną nestokosite optimizmo, jei jo iš jūsų neatims netikėti kelio vingiai ar naujienos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums svarbu ne tik tinkamai susitarti dėl bendrų pinigų panaudojimo, primenant sau, kad ryšys su kitu žmogumi daug svarbiau nei tai, ką norėtumėte pasilikti sau. Be to, Jupiteris nuo šios dienos rūpinsis jūsų karjeros ar socialinio statuso reikalais, vis primindamas, kad moka būti dėkingas tiems, kurie yra darbštūs ir žinantys, ko siekia.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kelionių, studijų, leidybos, religijos ar panašiose srityje jūsų gerove rūpinasi neįtikėtinu dosnumu pasižymintis Jupiteris, kuris nuo šiol darbuosis Mergelės ženkle. Būkite tikri, kad nestovite vietoje ir patys. Šiandien būkite atidūs artimam žmogui ar svarbiam asmeniui darbe. Atmetę savo išankstinę nuomonę, išklausykite jį ar ją.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Per ateinančius dvylika mėnesių jums bus lengviau pritraukti reikalingas lėšas ar pagalbą. Kai kam padaugės intymių patirčių, kai kas gaus palikimą, o kai kas įniks į tai, kas iki šiol jiems buvo paslaptis ar net tabu. Beje, šiandien pravartu būti geru darbuotoju, kuris rūpinasi gerai atliekamu darbu ir tuo, kad kolegos jaustųsi puikiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien Jupiteris įsikuria priešingoje Zodiako pusėje jums dovanodamas metus, kai santykiai su dabartiniu partneriu pereis į naują etapą. Išloš ir besižvalgantys žmogaus artimiems santykiams ar verslo partnerio. O šiandien, kai aplink jus sparčiai daugėja norinčių padėti, dar skirkite dėmesio savo vaikams ar savo žaismingajai asmenybės pusei.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?