Šilutiškiai lengvaatlečiai, atstovaudami Lietuvos rinktinę, triumfavo Baltijos mače

2015-08-11, „Šilokarčemos“ informacija
Lietuvos lengvosios atletikos junių komanda Baltijos šalių mače 2015 metais. Lietuvos komanda nugalėjo estus ir latvius. Smagu, kad prie šios pergalės prisidėjo ir Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai Robertas Petraitis ir Jokūbas Tubutis, iškeitę nerūpestingas vasaros atostogas į sunkias treniruotes stadione.
Lietuvos lengvosios atletikos junių komanda Baltijos šalių mače 2015 metais. Lietuvos komanda nugalėjo estus ir latvius. Smagu, kad prie šios pergalės prisidėjo ir Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai Robertas Petraitis ir Jokūbas Tubutis, iškeitę nerūpestingas vasaros atostogas į sunkias treniruotes stadione.

Rugpjūčio 4–5 dienomis Estijoje, Valgos mieste, vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos jaunių (16–17 metų) mačas.  Į Lietuvos rinktinės komandą buvo pakviesti ir joje sėkmingai startavo Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai – Robertas Petraitis ir Jokūbas Tubutis, kuriuos treniruoja trenerė Lina Leikuvienė.

Baltijos šalių mačai yra tradicinės, komandinės varžybos, kuriose dalyvauja  du stipriausi Lietuvos, Latvijos ir Estijos kiekvienos lengvosios atletikos rungties dalyviai. Šiemet jau šeštą kartą iš eilės Lietuvos komanda triumfavo Baltijos mače (300 taškų). Antrą vietą užėmė Estija (255), trečią – Latvija (245). Prie komandinės pergalės svariai prisidėjo ir šilutiškiai, kurie nerūpestingas vasaros atostogas iškeitė į sunkias treniruotes stadione. J. Tubutis startavo net trijose rungtyse: 400 m, 800 m ir 4x400 m estafetiniame bėgimuose. Bėgdamas 800 m ( rez. 1:59,04) aplenkė visus varžovus ir tapo nugalėtoju.  Deja, 400 metrų nuotolyje, nors ir pasiektas geras rezultatas (51,35 s), teko nusileisti fiziškai brandesniems varžovams, užimta šešta vieta. Estafetiniame 4x400 m bėgime lietuvaičiai nežymiai nusileido latviams ir iškovojo antrąją vietą.

Robertas Petraitis bėgo sunkų 2 000 metrų su kliūtimis nuotolį. Iškovota penkta vieta (rez. 6:45,38).

Jaunųjų sportininkų trenerė Lina Leikuvienė pasakojo, kad šie vaikinų sportiniai rezultatai labai džiugina. „Auga itin gabi ir daug aukso medalių parvešianti šilutiškių lenvaatlečių karta", - sakė ji. Ir išties užsispyrimas matyti, kai bendraamžiai nerūpestingai leidžią vasarą, jaunieji sportininkai aktyviai treniruojasi ir dalyvauja varžybose. „Užsispyrę, bet ryžtingi ir siekiantys savo tikslų - tokie mano auklėtiniai, kuriems, deja,   kartais koją pakiša didžiulis jaudulys ir alinantis 30 laipsnių karštis", - kalbėjo trenerė Lina Leikuvienė. Taip pat trenerė kviečia  rudenį  prisijungti prie puikiai startuojančios ir ne vieną aukso medalį laimėjusios savo komandos ir  treniruotėse laukia  visų, kurie nori aktyviai leisti savo laisvalaikį ir tapti itin sportiško kūno savininkais.


Foto galerija

R. Petraitis ir J. Tubutis – puikus pavyzdys ne tik jauniesiems lengvaatlečiams, bet visam jaunimui. Abu jau antrą kartą atstovauja Lietuvos lengvaatlečių rinktinei.Lietuvos lengvosios atletikos junių komanda Baltijos šalių mače 2015 metais. Lietuvos komanda nugalėjo estus ir latvius. Smagu, kad prie šios pergalės prisidėjo ir Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai Robertas Petraitis ir Jokūbas Tubutis, iškeitę nerūpestingas vasaros atostogas į sunkias treniruotes stadione.Baltijos šalių jaunių mačo 800 m nugalėtojas Jokūbas Tubutis.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?