FK „Šilutė" dosni – paskutinę minutę varžovams dovanojo pergalę

2015-08-11, „Šilokarčemos“ informacija
38 rungtynių minutę pirmą ir paskutinį įvartį „Šilutės
38 rungtynių minutę pirmą ir paskutinį įvartį „Šilutės" komandai pelnė Martynas Golubovskis (Nr. 21).
FK „Šilutei" jau kuris laikas nepavyksta išbristi iš užburto rato, kada paskutinėmis rungtynių minutėmis varžovams pavyksta išplėšti pergalę. Tas pats scenarijus pasikartojo ir šeštadienį, kai LFF pirmos lygos dvidešimt pirmajame ture pergalę į savo sąskaitą įsirašė Vilniaus „Žalgirio B“ jaunimas, išvykoje 2:1(1:1) pranokęs „Šilutės“ klubą. Pirmąjį šių komandų susitikimą rezultatu 1:0 taip pat buvo laimėję vilniečiai.

Pritrūko sėkmės

Pirmoje rungtynių dalyje progų pasižymėti turėjo tiek viena, tiek ir kita ekipa, tačiau įvarčio teko laukti beveik pusę kėlinio. 23-ąją minutę pasižymėjo atakos smaigalyje atsidūręs vilnietis Haroldas Šidlauskas, kuris išvedė savo ekipą į priekį – 1:0. Tačiau persvara teko džiaugtis ne itin ilgai. 38-ąją minutę rezultatą pavyko išlyginti šilutiškiams, kada kamuolį į vartus tiksliai pasiuntė Martynas Golubovskis – 1:1. Komandos ilsėtis išėjo švieslentėje degant lygiam rezultatui.

Antrajame kėlinyje nebuvo daug progų pasižymėti nė vienai komandai. Gerai dirbo ne tik gynėjai, bet ir vartų sargai, kurie ilgą laiką neleido kamuoliui skrosti vartų tinklo. Nors atrodė, kad susitikimas baigsis taikiai, tačiau per teisėjo pridėtą laiką, 94-ąją minutę, pasižymėti pavyko Danieliui Romanovskiui, kurio įvartis lėmė „Žalgirio B“ pergalę rezultatu 2:1.

FK „Šilutė", sužaidusi 21 rungtynes, turi 26 turnyrinius taškus ir tarp 18 komandų yra 9 vietoje.

Rungtynių statistika

„Šilutė“  –  Vilniaus „Žalgiris B“ 1:2 (1:1).

Įvarčiai: 23 min. Haroldas Šidlauskas (0:1), 38 min. Martynas Golubovskis (1:1), 90+4 min. Danielius Romanovskis (1:2).

Įspėjimai: 44 min. Aldas Žernys – geltona kortelė („Šilutė“), 45+2 min. Lukas Vaičiūnas – geltona kortelė („Žalgiris B“), 59 min. Edgaras Lukoševičius – geltona kortelė („Šilutė“), 64 min. Paulius Juška – geltona kortelė („Šilutė“), 70 min. Justas Milius – geltona kortelė („Šilutė“).

„Žalgirio B38 rungtynių minutę pirmą ir paskutinį įvartį „ŠilutėsVilniečių keliamas kampinis į šilutiškių vartus.