To dar nebuvo

2015-08-12, Stasys BIELSKIS
Vilkyškių pieninės vadovas Gintaras Bertašius: „Rinka gali pasikeisti labai greitai,  bet dirbame tikrai ne nuostolingai“.
Vilkyškių pieninės vadovas Gintaras Bertašius: „Rinka gali pasikeisti labai greitai, bet dirbame tikrai ne nuostolingai“.

Vilkyškių pieninės pajamos šiemet smuko 30 proc.

Viena didžiausių Lietuvos pieno perdirbimo bendrovių Vilkyškių pieninė pirmąjį pusmetį gavo 39,1 mln. eurų pajamų, tai 30 proc. mažiau nei pernai tuo pat metu. Vien birželį pieninės pajamos smuko 28 proc.

„Pieno produktų eksporto kainos yra sumažėjusios apie 30 procentų. Todėl toje situacijoje rezultatus vertinu normaliai. Vis dėlto produktų parduodame labai panašiai, kaip ir anksčiau“, - sakė Vilkyškių pieninės generalinis direktorius Gintaras Bertašius.

Jo manymu, antrajame metų pusmetyje apyvarta labiau nei dabar neturėtų kristi, tačiau stipraus augimo taip pat nesitikima.

„Rinka gali pasikeisti labai greitai - dar turime pusę metų ir todėl rezultatai gali būti kitokie nei galvojame. Nieko negaliu konkretaus pasakyti, bet dirbame tikrai ne nuostolingai“, - sakė G. Bertašius.

Vilkyškių pieninė pirmąjį ketvirtį uždirbo 108 tūkst. eurų grynojo pelno - 54,3 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu (70 tūkst. eurų).

G. Bertašius valdo 51 proc. įmonės akcijų.

 

 


Straipsnio komentarai

to ukininkei2015-08-16
nebvark, ispjauk karves Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nustebus2015-08-13
pavydim to grynojo pelno, nes ūkininkai jau pelno nebeskaičiuoja, o dar kainas sumažino, nes jiems smuko, matai, pajamos. Ot gudrūs tie monopolistai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ukininke2015-08-13
o ka mum daryti kad mes jau dirbame visai iminusa ,musu pajamos smuko100 procentu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ukininke2015-08-13
o ka mum daryti kad mes jau dirbame visai iminusa ,musu pajamos smuko100 procentu Komentaras patinka Komentaras nepatinka